جام جهانی 2022| مولر: قبول کردن شکست اصلا آسان نیست

مهاجم مطرح ژرمن ها بعد از باخت به ژاپن گفت: قبول کردن شکست از نظر فوتبالی آسان است اما از نظر عاطفی و احساسی بسیار سخت است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال آلمان جام جهانی را ناامید کننده آغاز کرد و در دیدار برابر ژاپن با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. توماس مولر بر این باور است که تیمش مستحق شکست در این بازی نبود.

بازیکن با تجربه ژرمن‌ها بعد از بازی گفت: احساس من این است که برای مدت طولانی عملکرد خوبی از خود نشان دادیم اما در فوتبال باید برتری و مالکیت به گل منجر شود در غیر این صورت فایده ای ندارد. ما در خط دفاعی خوب نبودیم. اشتباهاتی داشتیم و تاوان آن را دادیم.

او ادامه داد: بسیار تلخ و ناامید کننده است که جام را با شکست آغاز کردیم اما وقتی به گل‌های نگاه می کنیم به خوبی متوجه می‌شویم که مستحق شکست در این بازی نبودیم.

ستاره باتجربه ژرمن ها در پایان گفت: باید با این وضعیت کنار آمد. قبول کردن شکست اصلا آسان نیست با این حال باید در بازی‌های بعدی تمرکز کرد. قبول کردن شکست از نظر فوتبالی آسان است اما از نظر عاطفی و احساسی بسیار سخت است.

آلمان با این شکست کار بسیار سختی برای صعود به دور بعد دارد. ژرمن برای صعود باید در دو بازی بعدی خود به پیروزی دست پیدا کنند و دیگر مدعیان هم امتیاز از دست دهند.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید