رونالدو باز هم مشتری ندارد

باشگاه رم اعلام کرد برنامه ای برای جذب رونالدو ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در شرایطی که به نظر می رسد دوران حضور رونالدو با مصاحبه شدید اللحنی که انجام داده در منچستر به پایان رسیده فعلا مشتری جدیدی برای او پیا نشده است.

نام مقصد بعدی این مهاجم باتجربه هنوز مشخص نشده و برخی شایعات حاکی از احتمال بازگشت ستاره سابق یوونتوس به ایتالیا و کار کردن دوباره با ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید بوده است. اما تیاگو پینتو این شایعه را رد کرده و مدعی شد جالوروسی اقدامی برای این انتقال نکرده است.

تیاگو پینتو گفت: "یکی از چیزهایی که من را در مورد شرایط فوتبال در ایتالیا عصبانی می کند، این است که همه دائما در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت می کنند. حقیقت این است که انتقال کریستیانو رونالدو به رم یک احتمال هم پیش روی ما نیز نبود. این شایعات پایه و اساس نداشتند، اما در ایتالیا هر روز در مورد سه بازیکن مختلف مرتبط با باشگاه شما صحبت می کنند. البته من می‌دانم که مطرح شدن شایعه انتقال رونالدو به رم موضوعی طبیعی است، زیرا من و مورینیو هر دو پرتغالی هستیم و کریستیانو نیز با ما هموطن است. اما همانطور که گفتم هرگز هیچ بحثی در مورد دنیای کردن این انتقال در باشگاه وجود نداشت."

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید