نتایج هفته پنجم لیگ برتر والیبال زنان

نتایج هفته پنجم لیگ برتر والیبال زنان را در این خبر بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران امروز (جمعه 20 آبان) با چهار دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، شهرکرد و رفسنجان پیگیری شد.

تیم‌های صدیق گفتار وارنا و پیکان تهران در نخستین مسابقه این هفته در سالن سیپان تهران به مصاف یکدیگر رفتند و پیکانی‌ها در سه ست متوالی و با اقتدار حریف خود را شکست دادند.

شاگردان فاطمه رشیدی در تیم پیکان با امتیازهای 25 بر 7، 25 بر 11 و 25 بر 18 حریف خود را شکست دادند تا به چهارمین برد خود دست یابند و 12 امتیازی شوند.

تیم صدیق گفتار نیز با پذیرش این شکست، پنجمین ناکامی خود در این فصل را تجربه کرد تا همچنان بدون برد و امتیاز در رتبه هفتم باقی بماند.

در دومین مسابقه این هفته تیم‌های سایپا تهران (12 امتیاز) و سریک گنبد (11 امتیاز) که با چهار برد و بدون شکست در رتبه‌های اول و دوم جدول قرار داشتند، در سالن فدراسیون به مصاف یکدیگر رفتند.

سریک گنبد با پیروزی سه بر صفر در این دیدار علاوه بر کسب رتبه نخست جدول، تنها تیم بدون شکست این فصل از رقابت‌ها باقی خواهد ماند تا به عنوان مدعی قهرمانی نیم فصل نیز مطرح شود.

شاگردان مریم السادات هاشمی در تیم سایپا در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 20 و 25 بر 22 نتیجه مسابقه را به تیم سریک گنبد واگذار کردند تا نخستین شکست خود در این رقابت‌ها را تجربه کنند.

تیم مس در سومین مسابقه این هفته در سالن 9 دی رفسنجان میزبان طلوع‌مهر یزد بود و با شکست میهمان خود به دومین برد در این رقابت‌ها دست یافت.

مسی‌ها در ست سوم 25 بر 19 مغلوب حریف شدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 21 و 25 بر 18 حریف خود را شکست دادند تا 6 امتیازی شوند اما در جایگاه پنجم باقی ماندند.

طلوع‌مهر یزد نیز به رغم پذیرش چهارمین شکست فصل خود با سه امتیاز در رتبه ششم باقی ماند.

در آخرین مسابقه این هفته تیم ذوب‌آهن اصفهان پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها میهمان جهان‌بین چهار محال در سالن تختی شهرکرد بود.

ذوبی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 13، 25 بر 7 و 25 بر 13 میزبان خود را شکست دادند و به چهارمین برد خود دست یافتند و با توجه به شکست سایپا مقابل سریک، به رتبه دوم جدول صعود کردند.

نماینده چهارمحال نیز پنجمین شکست را تجربه کرد و بدون برد و امتیاز در انتهای جدول باقی ماند.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید