توضیح نیلوفر مردانی درباره حواشی اخیر

نیلوفر مردانی، قهرمان اسکیت زنان ایران توضیحاتی درباره حواشی ایجاد شده بعد از حضور او در مسابقات ترکیه ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نیلوفر مردانی، اسکیت باز زن ایرانی که در هنگام دریافت مدال مسابقات آزاد ترکیه بدون حجاب روی سکو حاضر شده بود، ویدیویی را درباره اتفاقات اخیر منتشر کرد. 

او در صفحه شخصی خود گفته حضور او در مسابقات ترکیه با هزینه شخصی خودش بود و با هدف کسب جایزه هزار دلاری آن شرکت کرده که بلافاصله بعد از اتمام مسابقات باید برای تحویل مدال بر روی سکو رفته و طبق قوانین باید کلاه خود را برمی‌داشته و در این حین متوجه افتادن اسکارف ورزشی خود نشد.

نیلوفر مردانی اسکیت باز که حضور بدون حجابش در زمان دریافت مدال در مسابقات آزاد ترکیه حاشیه ساز شد با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود گفته حضور او در مسابقات ترکیه با هزینه شخصی خودش بود و با هدف کسب جایزه هزار دلاری آن شرکت کرده که بلافاصله بعد از اتمام مسابقات باید برای تحویل مدال بر روی سکو رفته و طبق قوانین باید کلاه خود را برمی‌داشته و در این حین متوجه افتادن اسکارف ورزشی (روسری) خود نشد.

مردانی گفت: «با توجه به حاشیه‌های به وجود آمده لازم دانستم یکسری مسائل را توضیح بدهم. مسابقاتی که در آن شرکت کردم، مسابقات آزاد بود و من با هزینه شخصی خودم شرکت کردم. با توجه به جایزه هزار دلاری مسابقات خواستم کمک هزینه‌ای باشد برای ادامه فعالیتم.»

مردانی ادامه داد: «بلافاصله بعد از مسابقه اسم ما را صدا کردند برای رفتن روی سکو و از آنجایی که رفتن با کلاه اسکیت روی سکو ممنوع است من کلاهم را درآوردم و متوجه افتادن اسکارف ورزشی ام (روسری‌ام) نشدم.»

مردانی افزود: «با توجه به سوءاستفاده رسانه‌های خارجی از عکسی که پست کردم، پستم را پاک کردم.»

او گفت: «با توجه به زحماتی که کشیدم برای کشور عزیزم ایران، دوست ندارم برای ادامه فعالیتم مشکلی ایجاد شود. از مردم و هم‌رشته‌ای‌هایم بابت اخبار بدی که به وجود آمده و ایجاد تشنج معذرت‌خواهی می‌کنم.»

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید