کرایف: بازی با یونایتد فینال زودرس است

مدیر ورزشی بارسلونا مصاف با منچستریونایتد در لیگ اروپا را فینالی زودرس دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بارسلونا در پلی آف لیگ اروپا باید به مصاف منچستریونایتد برود. این قطعا سخت ترین قرعه ممکن برای هر دو تیم بود. بارسلونا در لیگ قهرمانان نیز در گروه بایرن و اینتر قرار داشت و در نهایت با قرار گرفتن در رتبه سوم راهی لیگ اروپا شد.

جوردی کرویف، مدیر ورزشی بارسلونا، در واکنش به این قرعه دشوار گفت:«این می توانست یک قرعه از لیگ قهرمانان باشد و فینالی زودهنگام است. بازی جذابی برای دوست‌داران فوتبال خواهد بود و بدون شک دو بازی بسیار سخت پیش رو خواهیم داشت. بازی بین دو تیم بزرگ برگزار می شود که قدرت و توان قهرمانی در لیگ اروپا را دارند. اگر می خواهیم قهرمان شویم باید از سد بهترین ها عبور کنیم و یونایتد نیز قطعا در میان بهترین هاست.»

کرویف که خود سابقه بازی برای یونایتد را دارد، ادامه داد:«یونایتد باشگاهی با تاریخ باشکوه است و بازی در اولدترافورد با هواداران پرشورش ساده نیست. آنها امسال مربی جدیدی دارند و نسبت به فصل قبل تغییراتی داشته اند. معتقدم هر دو تیم در بهترین فرم به مصاف هم خواهند رفت و بازی جذابی را شاهد خواهیم بود. اینکه بخواهیم بگوییم کدام تیم شانس بیشتری برای صعود دارد، درست نیست. هنوز چند ماه تا بازی رفت باقیمانده و امیدوارم شرایط‌مان در آن مقطع خوب و مناسب باشد.»

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید