صحبت های احساسی حوکوویچ و پاسخ پسر 19 ساله به او

قهرمان و نایب قهرمان تنیس مسترز پاریس صحبت های جالبی در تمجید از یکدیگر انجام دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نواک جوکوویچ در فینال مسترز پاریس 2 بر یک مغلوب هولگر رون 19 ساله شد. این تنیسور دانمارکی هفته گذشته برای نخستین بار به جمع 20 تنیسور برتر جهان راه یافته بود.

تنیسور باتجربه صربستانی پس از شکست برابر رون گفت: می‌خواهم به شما، خانواده و تیم‌تان تبریک بگویم. شما لایق این پیروزی هستید. یک هفته شگفت‌انگیز و عالی داشتید. از اینکه من را شکست دادی خوشحال نیستم. از سویی خوشحالم، زیرا شخصیت شما را دوست دارم. فکر می‌کنم شما یک مرد فداکاری هستید که تنیس را دوست دارد. اطمینان دارم که آینده درخشانی خواهید داشت و تبریک می‌گویم.

هولگر رون نیز درباره پیروزی‌اش در مسترز پاریس اظهار داشت: می‌خواهم با این شروع کنم که نواک یکی از بازیکنان مورد علاقه‌ام از کودکی بود. می‌دانید من از کودکی بازی‌های شما را تماشا می‌کردم. با شما تمرین می‌کردم. خیلی خوب است که این قدرت را در زمین بازی با شما و تیم‌تان به اشتراک بگذارم. می‌دانید که شما واقعاٌ خوب هستید و با تیم‌تان کار عالی در زمین انجام می‌دهید. برای شما بهترین‌ها را در پایان فصل آرزو می‌کنم. می‌توانم بگویم مسترز پاریس تورنمنت مورد علاقه من است و بی‌صبرانه منتظر سفر سال آینده به این مسابقات هستم.

تنیسور دانمارکی با پیروزی در مسترز پاریس جایزه نقدی 836 هزار و 355 یورو و هزار امتیاز در رنکینگ جهانی به دست آورد.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید