کری خوانی حبیب برای ببر نیوجرسی؛ همه باید بدانند پادشاه جنگل کیست!

ستاره کشتی روسیه برای جردن باروز آمریکایی حسابی کری خواند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کشتی گیر داغستانی پستی را در اینستاگرام خود درباره مبارزه با جردن باروز ستاره کشتی آمریکا منتشر کرد و نوشت: هواداران باید بدانند پادشاه واقعی جنگل کیست. باروز به این چالش پاسخ مثبت داد و عنوان کرد در آمریکا در یک مبارزه ۱۰ دقیقه‌ای حاضر به کشتی گرفتن با کادیماگومدوف است.

حبیب کادیماگومدوف قبول کرد و ابراز امیدواری کرد که مبارزه هر چه زودتر انجام شود.

باروز که در المپیک ۲۰۱۲ لندن در وزن ۷۴ کیلوگرم قهرمان شد، پس از شکست مقابل کایل دیک به دسته ۷۹ کیلوگرم رفت. او اخیراً در بلگراد برای ششمین بار قهرمان جهان شد و در بین کشتی‌گیران آمریکایی از نظر تعداد عناوین کسب شده در این مسابقات رکورددار شد.

پس از موفقیت در صربستان، باروز نامزد دریافت جایزه معتبر ملی بهترین ورزشکار شد که هر ساله به بهترین ورزشکار در ایالات متحده اهدا می‌شود. برنده این جایزه با رای گیری اینترنتی مشخص می‌شود.

از بین کشتی‌گیران آمریکایی، جان اسمیت (۱۹۹۰)، بروس بامگارتنر (۱۹۹۵)، رولان گاردنر (۲۰۰۰)، کایل اسنایدر (۲۰۱۷) و اسپنسر لی (۲۰۱۹) به عنوان بهترین ورزشکاران شناخته شدند.

کادیماگومدوف کشتی‌گیر داغستانی با پرچم بلاروس در رقابت‌های قهرمانی اروپا در وزن ۷۹ کیلوگرم در سال ۲۰۲۰ به مقام قهرمانی رسید و سال گذشته نیز در دسته ۷۴ کیلوگرم مدال نقره بازی‌های المپیک توکیو را کسب کرد. او در فینال توکیو به زائوربک سیداکوف روس باخت.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید