قهرمانی استقلال در سوپرجام پرماجرا

استقلال با برتری مقابل نساجی به قهرمانی سوپرجام رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دو تیم استقلال و نساجی برای تصاحب سوپرجام از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید باهنر و با قضاوت بیژن حیدری مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

در دقیقه ۵ شوت مهدی قائدی با فاصله از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت. در دقیقه ۸ سانتر جعفر سلمانی و ضربه سر مطهری با اختلاف کم از کنار دروازه به حقیقی به بیرون رفت. در دقیقه ۱۴ نفوذ ارسلان مطهری به محوطه جریمه و پاس در عرض او به مهدی قائدی و ضربه این بازیکن با واکنش حقیقی همراه شد.  در دقیقه ۲۶ شوت مهدی قائدی از پشت محوطه جریمه با واکنش حقیقی به کرنر رفت. در دقیقه ۳۶ شوت جعفر سلمانی طی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه، از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت. در دقیقه ۴۰ کریم اسلامی، مهاجم نساجی با سید حسین حسینی تک به تک شد و ضربه این بازیکن توسط دروازه‌بان استقلال دفع شد. این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

در دقیقه ۵۱ سانتر مهدی مهدی‌پور از نقطه کرنر و ضربه سر ارسلان مطهری وارد دروازه حقیقی شد تا شاگردان ساپینتو از حریف خود پیش بیفتند.  (اینجا ببینید)

در دقیقه ۵۷ شوت مهدی قایدی به تیر عمودی دروازه نساجی برخورد کرد.

در ادامه در دقیقه ۷۲ شوت محبی روی یک ضربه کاشته با واکنش حقیقی همراه شد. ارسلان مطهری روی ریباند نیز در این صحنه موفق نبود و در نهایت دروازه‌بان نساجی توپ را مهار کرد. در دقیقه ۷۹ محبی با علیرضا حقیقی تک به تک شد ولی ضربه این بازیکن را حقیقی دفع کرد و توپ به کرنر رفت.

این دیدار در نهایت با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید تا ساپینتو اولین جام خود را با استقلال به دست آورد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، جعفر سلمانی، کوین یامگا، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، علیرضا ابراهیمی، صابر حردانی، علی شجاعی، امیر مهدی جانملکی، ایوب کلانتری، مهرداد عبدی، رضا جعفری، محمد شریفی، کریم اسلامی  

 

 

 

 

 

استقلال سیدحسین حسینی

استقلال نساجی مهدی قایدی

استقلال نساجی مهدی قایدی علیرضا حقیقی

استقلال نساجی مازندران

صالح حردانی صابر حردانی

استقلال نساجی مازندران داور لیگ برتر فوتبال

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید