اتفاق تلخ برای ستاره بایرن مونیخ در شب تولدش!

ستاره بایرن مونیخ با دستبرد گسترده به خانه اش در جریان برد تیمش مقابل بارسلونا مواجه شد

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پلیس آلمان تایید کرد که خانه توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ در جریان پیروزی ۲-۰ تیمش مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا در سه‌شنبه شب مورد حمله قرار گرفت و سارقان با «پول نقد، جواهرات و اشیاء قیمتی که مجموع ارزش‌شان نیم میلیون دلار بوده» فرار کردند.

طبق گزارش روزنامه آلمانی «بیلد»، مولر فاتح جام جهانی ۲۰۱۴ همراه با تیم ملی آلمان، در شبی که تولد ۳۳ سالگی خود را با برد خوب تیمش جشن گرفت، تقریباً ساعت ۲۲:۰۰ به وقت محلی، زمانی که بازی در نیمه راه بود، با دستبرد به خانه اش که از طریق شکستن درهای خانه انجام شده بود، مواجه شد.

در بیانیه پلیس آمده است: «سه شنبه شب حوالی ساعت ۲۲:۰۰ از طریق یک دزدگیر سرقت از یک منزل مسکونی در منطقه شهرداری اوترفینگ به پلیس هشدار خطر داده شد و چندین گشت برای بررسی آن به ملک مورد نظر اعزام شدند. در حالی که تنها چند دقیقه بعد اولین خودروی گشتی از ایستگاه پلیس هولزکرشن به ساختمان مسکونی رسید، حداقل دو سارق ناشناس از طریق باغ به مزرعه مجاور رفته و در تاریکی فرار کردند. در نتیجه، سایر خدمات اورژانسی و همچنین سگ‌های نگهبان و یک هلیکوپتر پلیس در منطقه اوترفینگ برای جست‌وجوی فشرده سارقان فراری در حالت آماده باش داده شدند. با این حال، اقدامات جست‌وجو تا به امروز ناموفق بوده است.»

پلیس گفت که با ناشناس بودن سارقان، تحقیقات در حال حاضر ادامه دارد. مولر که پس از پیروزی بارسلونا هیچ مصاحبه‌ای پس از بازی انجام نداد، دومین فوتبالیست مطرحی است که در هفته‌های اخیر مورد دستبرد قرار می گیرد. پیش از او پیرامریک اوبامیانگ بازیکن سابق بارسلونا و فعلی چلسی پس از ضرب و شتم توسط یک باند مسلح، هدف سرقت قرار گرفت.

طبق گزارش‌ها چهار مرد وارد باغ این بازیکن ملی‌پوش گابنی در مجتمع او در منطقه اعیانی کاستل‌دفلس، جایی که لیونل مسی هنوز هم خانه دارد، شدند و او را با میله‌های آهنی و سلاح گرم تهدید کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید