جی پلاس

لیگ قهرمانان اروپا| سوپرگل های منچسترسیتی مقابل دورتموند؛ ادامه بحران یوونتوس و چلسی

منچسترسیتی در خانه خود مقابل دورتموند به برتری رسید و یوونتوس در ایتالیا مغلوب بنفیکا شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پرونده هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا با برد منچسترسیتی، رئال‌مادرید و پاری‌سن‌ژرمن و شکست یوونتوس و توقف چلسی بسته شد.

در گروه A، دیدار رنجرز و ناپولی که به جای شب گذشته به امشب موکول شده بود با برد ۳-۰ ایتالیایی‌ها به پایان رسید. در این بازی پولیتانو دقیقه ۶۸ از روی نقطه‌پنالتی گل اول را زد، سپس راسپادوری در دقیقه ۸۵ گل دوم را به ثمر رساند و گل آخر را هم اندومبله در دقیقه ۱+۹۰ وارد دروازه رنجرز کرد.

در گروه E، چلسی که میزبان ردبول سالزبورگ بود تن به تساوی ۱-۱ داد. در این دیدار که نخستین بازی با هدایت گراهام پاتر بود، چلسی توسط استرلینگ در دقیقه ۴۸ به گل رسید، اما اوکافور در دقیقه ۷۵ گل تساوی را وارد دروازه آبی‌های میزبان کرد. در جدول این گروه هم میلان ۴ امتیازی صدرنشین است، دینامو با ۳ امتیاز در رده دوم ایستاده، لاپزیش با ۲ امتیاز سوم است و چلسی یک امتیازی در رده آخر جای گرفته.

در گروه F، رئال‌مادرید مقابل حریف آلمانی‌اش لایپزیش با نتیجه ۲-۰ به برتری دست پیدا کرد. گل‌های رئالی‌ها در دقایق ۸۰ و ۱+۹۰ توسط والورده و آسنسیو به ثمر رسید. رئال‌مادرید با این برد ۶ امتیازی شد و بالاتر از شاختار، سلتیک و لایپزیش که به ترتیب ۴، ۱ و صفر امتیاز دارند قرار گرفت.

در گروه G، منچسترسیتی در اتحاد مقابل دورتموند با نتیجه ۲-۱ پیروز شد. در این دیدار پرهیجان ابتدا زنبورها در دقیقه ۵۶ با گل بلینگام پیش افتادند، اما شاگردان پپ برای جبران تلاش کردند و کامبک زدند. در دقیقه ۸۰ شوت تماشایی استونز به قعر دروازه دورتموند رفت. سپس دقیقه ۸۴ ارسال دیدنی کانسلو و ضربه هالند با گلزنی این ستاره به تیم سابقش همراه شد. در دیگر دیدار این گروه کپنهاگن در دانمارک مقابل سویا به تساوی بدون گل رسید تا هردو تیم به نخستین امتیازشان برسند. در جدول این گروه، منچسترسیتی با ۶ امتیاز صدرنشین است و دورتموند با ۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد. تیم‌های کپنهاگن و سویا هم با یک امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

در گروه H، دیدار حساس بین یوونتوس و بنفیکا را پرتغالی‌ها با نتیجه ۲-۱ در تورین بردند. میلیک در دقیقه ۴ گل اول بازی را برای یووه زد، اما ماریو در دقیقه ۴۳ از روی نقطه پنالتی و نرس در دقیقه ۵۵ گل‌های عقاب‌ها را زدند تا دومین شکست بانوی‌پیر رقم بخورد. در دیگر بازی این گروه هم پاری‌سن‌ژرمن مقابل مکابی با نتیجه ۳-۱ پیروز شد. چری در دقیقه ۲۴ برای مکابی گل زد، اما مسی، نیمار و امباپه با گلزنی در دقایق ۳۷، ۶۹ و ۸۸ برد را برای پاریسی‌ها ثبت کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید