کنایه دوباره جیمی کرگر به رونالدو

کاپیتان اسبق لیورپول دوباره به رونالدو حمله کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ جیمی کرگر ظاهراً به این زودی‌ها قصد ندارد بی‌اعتنایی جنجالی کریستیانو رونالدو به او قبل از بازی اخیر منچستریونایتد و لیورپول را به دست فراموشی بسپارد.

با وجود پیروزی قاطع منچستریونایتد در بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر آرسنال در هفته ششم لیگ برتر انگلیس، کاپیتان سابق لیورپول بهانه‌ای برای طعنه‌ زدن به رونالدو پیدا کرد که آن ناکامی دوباره او برای گلزنی بعد از ورودش به میدان به عنوان یار تعویضی در اواسط نیمه دوم بود. رونالدو در 6 بازی این فصل منچستریونایتد تنها یک بار در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته و هنوز نتوانسته گلی برای شیاطین سرخ به ثمر برساند. همین موضوع هم سوژه‌ای برای کرگر شد تا به کسی که دو هفته پیش او را در حضور همکارانش در شبکه اسکای اسپورتس بی محل کرد، جواب بدهد.

کرگر در صفحه شخصی خودش در توئیتر پستی منتشر کرد و در آن نوشت: «کسی می‌داند بدون گل‌های رونالدو چه بلایی بر سر من‌یونایتد خواهد آمد؟». این دومین طعنه تلافی جویانه کاراگر به رونالدو پس از نادیده گرفته شدنش توسط ستاره پرتغالی است. در مورد قبلی کرگر رونالدو را به خاطر نیمکت‌نشینی‌هایش در اولدترافورد دست انداخته بود.

کرگر از زمانی که رونالدو به اولدترافورد برگشت (تابستان سال 2021) همواره منتقد او بوده است و همین موضوع هم سبب شد که رونالدو در حاشیه بازی دو هفته قبل تیمش برابر لیورپول در اولدترافورد بی‌اعتنا به او به دیگر مجریان شبکه اسکای اسپورت خوش و بش کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید