گل کنعانی زادگان از روی ضربه ایستگاهی! + ویدیو

محمدحسین کنعانی زادگان در اتفاقی کم سابقه پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و دروازه تیم استراماچونی را باز کرد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تا پیش از این دیده بودیم که کنعانی زادگان با ضربه سر و روی ضربات ایستگاهی گلزنی کند اما او امشب مقابل الغرافه و استراماچونی دور از انتظار ظاهر شد و ضربه ایستگاهی را به صورت یک ضرب تبدیل به گل کرد!

بازیهای هفته پنجم لیگ ستارگان قطر در حال برگزاری است و تیم الاهلی که این بار هر دو مدافع ایرانی و البته اصلی خود را به همراه داشت؛ روبه‌روی تیم الغرافه ایستاد و در نتیجه با یک تساوی پرگل به کار خود پایان داد. نکته جالب درباره این بازی برای فوتبال‌دوستان ایرانی اما گلزنی محمدحسین کنعانی زادگان بود.

در حالی‌که این دیدار با تنها گل الغرافه در نیمه اول و دو گلی که یاران کنعانی زادگان به ثمر رسانده بودند با حساب دو بر یک به سود این تیم در جریان بود یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه نصیب سبزپوشان شد و بدین ترتیب مدافع ملی پوش ایرانی که پنالتی زن اول تیم الاهلی محسوب می شود؛ حالا پشت ضربه ایستگاهی تیمش ایستاد و توانست با ضربه ای دیدنی دروازه حریف را باز کند و بازی خوب خود را با این گل تکمیل کند. هرچند بعد از این گل و با اخراج دو بازیکن تیم الاهلی در دقایق مختلف از وقت های تلف شده، زردپوشان توانستند دو بار دیگر دروازه شاگردان جوویچ را باز کنند و در نهایت با تساوی سه بر سه به کار خود خاتمه دهند.


به این ترتیب می توان گفت که تیم الاهلی با گلزنی محمدحسین کنعانی زادگان موفق شد یک امتیاز از استراماچونی و شاگردانش به دست بیاورد و حالا با ۸ امتیاز در رده پنجم لیگ ستارگان قطر قرار بگیرد. در سوی دیگر نیز باید گفت ملی پوش ایرانی الاهلی هم با گلزنی در این بازی موفق شد سومین گل خود از بازی های این فصل از لیگ ستارگان قطر را به ثمر برساند و حالا جای مناسبی در جدول گلزنان این لیگ نیز به خود اختصاص دهد.

دیدگاه تان را بنویسید