مشکل جدید بارسا برای فروش ستاره هلندی!

باشگاه بارسلونا بار دیگر در فروش بازیکنان خود از جمله مهاجم هلندی‌‌اش ممفیس به مشکل خورد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در شرایطی که باشگاه بارسلونا سعی دارد با فروش برخی از ستارگان خود راه را برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید این تیم و جذب برخی بازیکنان جدید دیگر باز کند، به نظر می‌رسد که اکنون کاتالان‌ها بار دیگر در فروش بازیکنان مازاد ژاوی به مشکل خورده‌اند.

طی چند روز اخیر خبرهای امیدوار کننده‌ای برای هواداران بارسلونا مبنی بر احتمال فروش «ممفیس دپای» هلندی به باشگاه یوونتوس رسید که اکنون به نظر می‌رسد آن‌ها باید از این ترانسفر هم چشم‌پوشی کنند، چرا که بانوی پیر بازیکن دیگری را در پست ممفیس به خدمت گرفته است.

امروز (جمعه) باشگاه یوونتوس از جذب «آرکادیوش میلیک» مهاجم تیم مارسی به صورت قرضی خبر داد تا بار دیگر مدیران بارسا در فروش بازیکنان مازاد خود دچار مشکل شوند. چرا که شنیده می‌شد یوونتوس خواهان جذب ممفیس است و اکنون به نظر باید با خرید ملیک این ترانسفر را کنسل شده دانست.

الکلاسیکو بارسلونا رئال مادرید ممفیس دپای کاماوینگا

ضمن اینکه در روزها و ماه‌های گذشته شنیده می‌شد که باشگاه منچستریونایتد نیز خواهان جذب «فرانکی دی‌یونگ» هافبک هلندی بارسلونا است، اما نهایتا شیاطین سرخ با «کاسمیرو» هافبک برزیلی رئال مادرید به توافق رسیدند که انتقال دی‌یونگ را هم در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

طبق قانون لالیگا باشگاه بارسلونا بخاطر شرایط اقتصادی سخت خود در فصول اخیر، برای اینکه بتواند قرارداد ستاره‌های جدیدی چون «ژول کونده» را ثبت و یا بازیکنان جدیدی را خریداری کند، باید بتواند برخی از بازیکنان خود را به فروش برساند که تا کنون چنین اتفاقی رخ نداده است. در ادامه باید دید مدیران آبی‌ اناری‌ها برای رفع این مشکل خود چه برنامه‌ای را پیاده خواهند کرد.

دیدگاه تان را بنویسید