دروغ آشکار مالک پاری‌سن‌ژرمن!

مالک باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مدعی شد که ستاره‌های تیم او با یکدیگر مشکلی ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که خبرها و رفتارهای بازیکنان بزرگ تیم پاری‌سن‌ژرمن از جمله مسی، نیمار و امباپه به وضوح نشان می‌دهد اختلافی میان آن‌ها (مس و نیمار که دوست صمیمی هستند با امباپه مشکل دارند) وجود دارد، ناصر الخلیفی مالک باشگاه PSG وجود هر گونه مشکل میان فوق ستاره‌های تیم خود را تکذیب‌ کرد که البته به ادعای رسانه‌ها مشخصا صحبت دروغی است.

در جریان بازی اخیر پاریسی‌ها برابر مون‌پولیه در هفته دوم لوشامپیونه که با برتری 5 بر 2 شاگردان کریستوف گالتیه پایان یافت، نیمار و امباپه برای زدن پنالتی دوم PSG با یکدیگر مشاجره‌ای داشتند. البته این تنها بخشی از کج خلقی‌های امباپه در جریان و پس از بازی بود که رختکن تیم را هم آشفته کرد. طبق گزارش رسانه‌های محلی گروهی از بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن علیه امباپه موضع گرفتند و اگر میانجیگری سرخیو راموس مدافع اسپانیایی تیم نبود، احتمال داشت که تنش در رختکن تیم پس از بازی شدیدتر هم باشد. ساعاتی پس از بازی هم نیز نیمار با لایک چند پست در توئیتر با مضامین انتقادآمیز از رویکرد قلدرمآبانه امباپه (به لطف تحمیل شروطی غیرمتعارف در قرارداد جدیدش با پاریسی‌ها) به شائبه اختلافش با امباپه مهر تأیید زد. با این حال ناصر الخلیفی منکر وجود کدورت میان دو ستاره خط حمله تیمش شد.

الخلیفی شب گذشته (پنجشنبه) در حاشیه مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاری که از او درباره ماجرای درگیری امباپه و نیمار سؤال پرسید گفت: درگیری؟ نه، نه. به هیچ وجه اختلاف و مشکلی بین آنها وجود ندارد. به نظرم واقعیت این است که این شما رسانه هستید که دارید از این موضوع مشکل می‌سازید وگرنه در تیم ما هیچ مشکلی وجود ندارد. یک روز ممکن است که من با برادر و خواهر خودم هم بحث و مشاجره داشته باشم و این کاملاً طبیعی است اما رسانه دارند این موضوع را بزرگ جلوه می‌دهند چون او کیلیان امباپه است. آنها برای یکدیگر دوستان و هم‌تیمی‌هایی خوب هستند و همیشه همینطور خواهند ماند.

الخلیفی که تیمش در گروه H‌ لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است، درباره شروع خوب پاریسی‌ها در این فصل لوشامپیونه که تنها تیم 9 امتیازی این مسابقات هستند (با 17 گل زده و تنها 3 گل خورده)، اظهار داشت: شروع خوبی داشتیم اما این فقط اول راه است. باید بیشتر از این کار کنیم. کلی زمان برای پیشرفت داریم. فصل طولانی است و هنوز اول آن هستیم. با این حال از شروع‌مان راضی هستیم.

دیدگاه تان را بنویسید