صحبت های ملی پوشان والیبال ایران بعد از شکست مقابل صربستان

مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به این‌که بازی با صربستان به ست پنجم کشیده شد، چالش خوبی را تجربه کردیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علی‌اصغر مجرد پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و صربستان در جام واگنر درخصوص این مسابقه گفت: بازی خوبی بود و چالش خوبی را پشت سر گذاشتیم، مخصوصاً این‌که بازی به ست پنجم کشیده شد. از حریف عقب افتادیم اما موفق شدیم بازی را به ست پنجم بکشانیم. متاسفانه چند اشتباه فردی داشتیم که نتوانستیم به پیروزی برسیم. این بازی برای شخص من بعد از یک سال چالش بسیار خوبی بود، چون فرصت زیادی برای تمرین با این تیم نداشتم. سعی می‌‍کنم روز به روز بهتر شوم و به تیم کمک کنم. امیدوارم این باخت‌ها تجربه خیلی خوبی برای تیم ایران شود تا در مسابقات قهرمانی جهان دچار مشکل نشویم.

مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف اصلی ایران مسابقات جهانی است. سعی می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم و در رقابت‌های اصلی عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم. بعد از مصدومیتی که داشتم خیلی تلاش کردم تا به شرایط ایده آل برسم و بتوانم تیم را همراهی کنم. دوست داشتم به لیگ ملت ها هم برسم اما طول درمانم زیاد بود. دست از تلاش برنمی دارم تا روز به روز بهتر شوم و بتوانم به تیم کمک کنم.

محمد جواد معنوی‌نژاد پس از مسابقه برابر صربستان اظهار کرد: مسابقات جام واگنر دیدارهای دوستانه‌ای است که بسیار به تیم کمک می‌کند تا پیش از مسابقات قهرمانی مردان جهان که بسیار حساس است، به آمادگی کامل برسد. این مسابقات برای من، علی اصغر مجرد و جواد کریمی محک خوبی است چون چندین ماه از میادین رسمی و بین المللی دور بودیم و حضور در این دیدارها کمک می‌کند تا به شرایط فیزیکی و ذهنی لازم برسیم و در مسابقات مهم آینده بتوانیم به تیم ملی کمک کنیم.

معنوی‌نژاد با تاکید بر این که مسابقه با لهستان و صربستان در جام واگنر بسیار به ایران کمک کرده تا به روند تیمی لازم برسد، تصریح کرد: 5 ماه است که تمرینات توپی‌ام را شروع کرده‌ام اما حدود یک سال است که در هیچ مسابقه رسمی‌ای حضور نداشته‌ام و مسابقات واگنر کمک می کند که به آمادگی لازم برسم و به تیم ملی کمک کنم.

وی با بیان این‌که تیم ایران با حضور در جام واگنر با آمادگی صد درصد به مسابقات جهانی خواهد رفت، درباره صحبت‌های سرمربی لهستان گفت: نیکولا گربیچ یکی از مربیان برتر جهان است که هر سال در یکی از تیم‌های مطرح مربیگری می کند و باعث افتخار من است که این مربی از من صحبت کرده است. دو سال در ورونا شاگردش بودم و هیچ موقع خاطرات و درس‌هایی که به من داد را فراموش نمی‌کنم.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید