صیادمنش اردوی تیم ملی را از دست داد

الله یار صیادمنش به علت مصدومیت سنگین شش هفته از میادین دور خواهد بود و احتمالا در اردوی تیم ملی ایران حضور ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اللهیار صیادمنش، مهاجم ایرانی هال سیتی شب گذشته مقابل برنلی با مصدومیت مواجه شد و به گفته سرمربی هال سیتی او شش هفته از میادین دور خواهد بود که به معنی از دست دادن اردوی تیم ملی است. 

تیم فوتبال هال سیتی در هفته چهارم چمپیونشیپ انگلیس روز گذشته به مصاف برنلی رفت که این بازی با نتیجه تساوی ۱ - ۱ خاتمه یافت. اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب اصلی تیم هال سیتی حضور داشت اما بعد از آسیب دیدگی، در دقیقه ۵۵ تعویض شد.

«شوتا آروالادزه» سرمربی هال سیتی در پایان این مسابقه، وضعیت مهاجم ایرانی تیمش را تشریح و تایید کرد که آسیب دیدگی صیادمنش جدی است.

به گفته آروالادزه، صیادمنش از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شده و احتمالاً پنج یا شش هفته غایب است.

سرمربی هال سیتی گفت: وقتی با آن سرعت می‌دوید و همسترینگ خود را لمس می‌کنید، همه چیز به اندازه کافی مشخص و روشن است.

الله یار صیادمنش

آروالادزه در پاسخ به این سوال که آیا اللهیار برای مدتی بیرون خواهد بود؟ گفت: احتمالاً بله. فردا (چهارشنبه) و بعد از MRI مشخص می‌شود اما این غیبت پنج یا شش هفته خواهد بود. این بخشی از فوتبال است.

در صورت جدی بودن آسیب دیدگی صیادمنش، این احتمال وجود دارد که این مهاجم اردوی شهریورماه تیم ملی ایران را هم از دست بدهد؛ اردویی که برای تیم ملی ایران قبل از جام جهانی حیاتی است و تیم کشورمان احتمالاً دیدارهایی دوستانه با اروگوئه و سنگال خواهد داشت.

دیدگاه تان را بنویسید