کارشناسی داوری بازی ذوب آهن - پرسپولیس

کارشناس داوری تصمیم داور برای ده نفره کردن ذوب آهن را صحیح دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ نوید مظفری درباره اخراج بازیکن ذوب آهن در بازی با پرسپولیس اظهار داشت: در دقیقه ۵۳ بازی نادر محمدی خطا مرتکب شد که این خطا باید با کارت زرد جریمه میشد، اما تاخیر داور در نشان دادن اخطار اشتباه بود.

وی ادامه داد: بنیادی فر بعد از این اشتباه در محاصره بازیکنان پرسپولیس قرارگرفت و درنهایت با اعتراض بازیکنان سرخپوش، کارت زرد دوم را به نادر محمدی نشان داد و او را اخراج کرد. در واقع اخطار دوم کاملا درست بود اما نوع نشان دادن و زمان کارت دادن اشتباه بود.

حیدر سلیمانی دیگر کارشناس داوری نیز درباره عملکرد داوری در دیدار دو تیم ذوب‌آهن و پرسپولیس اظهار کرد: موعود بنیادی‌فر تا صحنه اخراج نادر محمدی قضاوت خوبی داشت. اخراجش هم صحیح بود. کارت اول محمدی به دلیل بی احتیاطی و کارت دومش به دلیل جلوگیری از حمله حریف بود.

او ادامه داد: بعد از آن در دقیقه ۵۸ در محوطه جریمه پرسپولیس آرمان قاسمی در حالی که می‌خواست ضربه سر بزند، بازیکن پرسپولیس با دست توپ را لمس کرد و این صحنه پنالتی بود. داور یک اشتباه تاثیرگذار داشت. در ثانیه‌های آخر نیز یک موقعیت تک به تک هم داشت نصیب ترابی ‌می‌شد که یک سوت بی مورد زده شد و نه آفسایدی در کار بود و نه خطایی.

سلیمانی درباره عملکرد کلی داور این دیدار گفت: باید بگوییم داور عملکرد مطلوبی نداشت. او در این دیدار از تمرکز لازم برخوردار نبود.

 

دیدگاه تان را بنویسید