بازتاب انتقادهای محمد موسوی در رسانه‌های خارجی

رسانه‌های خارجی نسبت به انتقادهای سید محمد موسوی از فدراسیون والیبال ایران واکنش نشان دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پنج‌شنبه هفته گذشته بود که سید محمد موسوی ستاره تیم ملی والیبال ایران، پس از یک مصاحبه انتقادی تند علیه فدراسیون ایران، از حضور در تیم ملی و مسابقات قهرمانی جهان پیش رو انصراف داد. رسانه‌های خارجی نیز با تکان دهنده توصیف کردن این اتفاق نسبت به این اقدام سید محمد موسوی واکنش نشان دادند.

اسپورت لهستان در گزارشی به صحبت‌های موسوی پرداخت و نوشت: "تصمیم موسوی نه تنها برای هواداران، بلکه برای اعضای کادرفنی نیز تکان دهنده بود و این موضوع در رسانه‌های ایران مشخص است. بازیکن ایرانی ابتدا کاپیتانی تیم را دریافت کرد و پس از چند ساعت از حضور در اردو، از دو تورنمنت پیش رو انصراف داد. این والیبالیست با تصمیم خود به جو تیم و جوایز کم لیگ ملت‌ها که به والیبالیست‌های ایران رسید اعتراض کرد. می‌توان گفت بازگشت او به مسابقات جهانی با توجه به تجربه این والیبالیست برای کل تیم ارزشمند بود که این اتفاق نیفتاد."

همچنین سایت والیبالی ایتالیا به موضوع جدا شدن موسوی از تیم ملی والیبال ایران پرداخت و نوشت: "طوفان در ایران؛ سید محمد موسوی از تیم ملی جدا شد. سید محمد موسوی از شرایط نامناسب داخلی تیم گله کرد و اعلام داشت که تجهیزات پزشکی قدیمی هستند و به جوایز داده شده از سوی فدراسیون والیبال اعتراض کرد."

 

دیدگاه تان را بنویسید