رد صلاحیت 4 نامزد ریاست فدراسیون فوتبال

کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال چهار نامزد ریاست این فدراسیون را رد صلاحیت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بالاخره رد صلاحیت سه نامزد برجسته و یک از کارمندان سابق فدراسیون فوتبال از نامزدی ریاست فدراسیون فوتبال تایید شد.

با وجود حواشی فراوان درباره تایید یا رد صلاحیت امیررضا واعظ آشتیانی، علیرضا اسدی و محمد آخوندی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال، کمیته بدوی نظر نهایی خود را با ابلاغ نامه رسمی اعلام کرد.

کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال امروز چهارشنبه در نامه ای رسمی به رد صلاحیت شدگان انتخابات فدراسیون فوتبال این مساله را به 3 نامزد یاد شده اعلام کرد. در متن نامه دلیل رد صلاحیت نیز درج شده است.

بر این اساس واعظ آشتیانی، اسدی و آخوندی به علت نداشتن فرم پیشنهادی لازم اعضای مجمع و معرفی نکردن نواب رییس رد صلاحیت شده‌اند. سعید نحوی، دیگر نامزد ریاست فدراسیون فوتبال است که به علت نداشتن معرفی نامه های کافی از انتخابات رد شد.

البته این افراد به تصمیم اتخاذ شده معترض هستند و اعتقاد دارند در اساسنامه فدراسیون الزامی برای داشتن 5 امضا از اعضای مجمع برای حضور در انتخابات وجود ندارد.

با رد صلاحیت این سه نفر، رقابت برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال میان مهدی تاج، میرشاد ماجدی و عزیزالله محمدی خواهد بود که به نظر می‌رسد شانس مهدی تاج برای تصدی دوباره پست ریاست فدراسیون فوتبال بیشتر از دو نامزد دیگر است.

مهدی تاج دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما، اعلام کرده بود میرشاد ماجدی در ابتدا قرار بود به نفع وی در انتخابات فدراسیون شرکت نکند.

عزیزالله محمدی هم زمان مهدی تاج، نایب رئیس دوم فدراسیون و رئیس سازمان لیگ بود.

دیدگاه تان را بنویسید