اشک های همسر شوماخر به یاد اسطوره فرمول یک+عکس

همسر مایکل شوماخر در مراسمی به یاد اسطوره فرمول یک اشک ریخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ همسر مایکل شوماخر در حالی که در این هفته با برگزاری مراسمی احساسی و با اهدای جایزه از اسطوره فرمول یک تجلیل شد، گریه کرد. شوماخر از زمانی که در دسامبر 2013 هنگام اسکی در استراحتگاه مریبل فرانسه دچار آسیب مغزی شد، در انظار عمومی دیده نشده است.

وضعیت این اسطوره فرمول یک در 9 سال گذشته تحت پوشش پنهانی قرار گرفته اما به لطف همسرش که قول داده است در حین بهبودی در خانه از حریم خصوصی او محافظت کند، نگهداری از این اسطوره ادامه دارد.

در این چند سال در خصوص وضعیت شوماخر اطلاعات به صورت قطره‌ای منتشر شده اما ژان تاد دوست صمیمی شوماخر امیدوار است این ستاره 53 ساله روزی بهبود پیدا کند. 

روز چهارشنبه با برگزاری مراسمی جایزه دولتی نوردراین وستفالن به قهرمان 7 دوره جهان اهدا شد. در این مراسم مایک پسر شوماخر به دلیل بیماری غیبت داشت اما همسر و دخترش در آن شرکت داشتند.

پس از این مراسم، تاد در توییتی نوشت: مراسمی احساسی در کلن برای قدردانی از مایکل شوماخر ستاره فرمول یک و فعالیت‌های خیریه با کورینا (همسر شوماخر)، جینا (دختر شوماخر) برگزار شد. من مایکل را 30 سال پیش با فراری ملاقات کردم، با شور و شوق او زندگی و میلیون‌ها نفر را شاد می‌کردم.

تاد بعداً در واکنش به تشویق ایستاده گفت: این کاملاً طبیعی است. هیچ کس برنامه ریزی نکرده بود که مراسم آنقدر احساساتی باشد که کورینا اشک بریزد اما گاهی اوقات خوب است که همیشه خود را کنترل نکنید.

 

دیدگاه تان را بنویسید