بازیکن خارجی فولاد غیب شد!

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل فولاد می گوید با یک بازیکن خارجی به توافق دست یافته بودند که بعد از این ماجرا، بازیکن مورد نظر غیب شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فولاد برای تقویت تیم خود با یک بازیکن خارجی به توافق دست یافته اما بازیکن موردنظر بعد از این ماجرا، غیب شده و جواب مدیران فولاد را نمی دهد.

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پیرامون جذب بازیکنان جدید در این فصل نقل‌وانتقالاتی اظهار داشت: با توجه به این که فولاد به مدت ۲ سال از پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم بود، بازیکنی جذب نشد و تقویت تیم صورت نگرفت. ما فصل گذشته در شرایطی که در لیگ حضور یافتیم که کلاً ۵ روز فرصت بازیکن‌گیری داشتیم، آن هم به این صورت که پنجره باز شد و برای لیگ قهرمانان ۲، ۳ بازیکن گرفتیم.

وی در ادامه بیان داشت: در فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافتیم و سرگروه شدیم که به عنوان تنها نماینده ایرانی به مرحله یک‌هشتم نهایی رسیدیم. خواسته مردم خوزستان و هواداران باشگاه این بود که ما در ادامه مسیر لیگ قهرمانان آبروداری کنیم و بتوانیم به مراحل بالاتر برسیم.

گرشاسبی درباره نحوه جذب بازیکنان جدید این تیم عنوان داشت: با توجه به لیست جواد نکونام که به ما ارائه شده، رایزنی‌های‌مان را کردیم و پی‌گیر شدیم تا بازیکنان مدنظر کادرفنی را با حمایت مدیرعامل مجموعه شرکت فولاد و هیات مدیره باشگاه جذب کنیم و به خواسته سرمربی جامه عمل بپوشانیم.

او در رابطه با شایعات توافق ۱۰ یا ۲۰ میلیارد تومانی با برخی بازیکنان اذعان داشت: ارقام و اعدادی که مطرح می شود، واقعیت ندارد و همه چیز با هم پیش می‌رود. خودرویی که پارسال خریدید را امسال با همان قیمت بخرید، نمی‌شود. ما هم همه چیز را باید با هم پیش ببریم. یکی از ۸ تیمی هستیم که برای این که تیم خوبی داشته باشیم باید بازیکن بخریم، تنها که نیستیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد پرداخت بالای ۱۰ میلیارد تومانی به احسان پهلوان یا فرشید اسماعیلی تأکید داشت: وقتی سقف قرارداد را برای خرید بازیکن پیگیری کردیم، گفتند برای هر ملی پوش در نهایت ۱۲ میلیارد. این حالت متأسفانه شکل گرفت و در حال تصویب بود ولی با توجه به زمان تنگ، فرصت کم تا بازی‌ها و این که تیم‌ها تقریبا ۶۰، ۷۰ درصد بازیکنان را هم گرفته بودند، این ابلاغ از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ صورت نگرفت.

وی درباره جذب اشکان دژاگه تصریح داشت: یکی، ۲ بازیکن مورد نیاز نکونام هستند که در خارج از کشور به‌سر می‌برند. یکی از آن‌ها که بازیکن خارجی هم هست، پس از توافقاتی که انجام دادیم به یک‌باره غیبش زد و دیگر نتوانستیم پیدایش کنیم. درباره دژاگه هم صحبت‌هایی شده که تا امروز تصمیم نهایی مشخص می‌شود. 

گرشاسبی در مورد وضعیت آرش رضاوند برای ادامه کار در باشگاه فولاد خاطرنشان ساخت: برای تعیین وضعیت رضاوند جلسه‌ای با آقای آجورلو داشتیم که ایشان اعلام کردند سرمربی جدید استقلال او را در لیست قرار داده و دیگر بحث خاصی نیست. تا این لحظه موافقتی با درخواست جذب ما نشده و به احتمال زیاد این بازیکن به استقلال برمی‌گردد.

او در این باره که آیا شایعات نارضایتی بازیکنان و کادرفنی فولاد از اردوی ترکیه این تیم صحت دارد یا خیر، ابراز داشت: عدم رضایت نکونام از اردوی ترکیه کاملا کذب بوده و شایعه است. نمی دانم این اخبار از کجا بیرون آمده اما در صحبتی که او با من داشت، خیلی از شرایط راضی بوده.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان گفت‌وگو با برنامه در انتهای الوند صبح‌گاهی به انتخابات فدراسیون فوتبال هم اشاره‌ای کرد و گفت: به عنوان نماینده باشگاه در انتخابات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کردیم و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

دیدگاه تان را بنویسید