عارف غلامی جانشین شجاع خلیل زاده می شود؟

با اتمام فصل چندین تیم مشتری عارف غلامی شده اند که از مهم ترین موارد، تیم سابق شجاع خلیل زاده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، عارف غلامی، مدافع جوان استقلال با عملکرد خوب خود در این تیم، مشتریانی از قطر دارد که از این بین از تیم سابق شجاع خلیل زاده به عنوان مهم ترین مقصد این بازیکن یاد می شود. 

عارف غلامی در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی در ترکیب استقلال داشت. این مدافع ملی پوش بعد از آسیب دیدگی طولانی مدتی که پشت سرگذاشت خود را به موقع به ترکیب آبی پوشان اضافه کرد و سهم به سزایی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر داشت.

روزنامه العرب قطر اعلام کرد که عارف غلامی مورد توجه باشگاه العربی قرار گرفته و سران باشگاه در تلاش هستند تا زمینه انتقال این مدافع ایرانی را مهیا کنند.

روزنامه العرب نوشت: باشگاه العربی به دنبال جذب بهترین بازیکنان خارجی است و عارف غلامی مدافع ایرانی مورد توجه این باشگاه قرار گرفته است. غلامی توانایی بازی در خط دفاعی و میانی را دارد و تجربه زیادی دارد. بدون شک حضور این بازیکن کمک زیادی به العربی خواهد کرد و می‌تواند یکی از گزینه‌های ترکیب رویایی تیم برای فصل بعد باشد.

العربی در فصلی که گذشت همراه با شجاع خلیل زاده عملکرد بسیار خوبی داشت و در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار گرفت. در پایان فصل شجاع خلیل زاده از این تم جدا شد و راهی الاهلی شده است. 

این باشگاه قطری تمرینات آمادگی پیش از فصل خود را در اسپانیا برگزار کرده است. العربی یک بازیکن ایرانی دیگر به نام مهرداد محمدی را در ترکیب خود دارد و در صورت حضور عارف غلامی در این تیم مانند الاهلی از حضور دو بازیکن ایرانی بهره خواهد گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید