ساپینتو تیم مجیدی را شخم می زند؟

ریکاردو ساپینتو باید درباره بازیکنان مختلف استقلال تصمیم گیری کند و شاید دامنه تغییرات در این تیم بالاتر برود و اثری از شاکله اصلی تیم فرهاد مجیدی نماند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ریکاردو ساپینتو با ورود به استقلال و انجام مراسم معارفه، باید درباره بازیکنان این تیم تصمیم گیری کند؛ اینکه کدام یک در استقلال می مانند و کدام یک از این تیم دیپورت خواهند شد.

همشهری نوشت: روز گذشته یکی از مسئولان استقلال خبر داد که این تیم دو بازیکن خارجی در پست‌های هافبک و مهاجم جذب خواهد کرد. این دو بازیکن قرار است با تأیید ساپینتو به تیم اضافه شوند و می‌گویند مراحل جذب هافبک مورد نظر استقلال رو به اتمام است.

هم‌اکنون آمانوف یکی از خارجی‌های لیست استقلال است ولی هنوز ماندن او در این تیم برای فصل بعد قطعی نیست.

سعید مهری و رضا آذری هم تمایل به جدایی دارند و در این زمینه با باشگاه مذاکره خواهند کرد.

کوین یامگا بازیکن چندپسته استقلال هم‌اکنون دو سه پیشنهاد خوب دارد ولی او تحت قرارداد استقلال است و مدیران باشگاه حاضر به دادن رضایتنامه این بازیکن نیستند.

از طرفی امیرحسین حسین‌زاده هم پیشنهاد دارد ولی او هم برای جدایی نیاز به رضایتنامه دارد. البته مدیران استقلال قرار است مبلغ قرارداد حسین‌زاده را بعد از درخشش این بازیکن در فصل گذشته بالاتر ببرند.

در خط حمله، آرمان رمضانی هم وضعیت مبهمی دارد. او در انتظار تصمیم باشگاه و کادر فنی است تا در صورت فراهم‌نشدن شرایط ماندنش، راهی تیم دیگری شود.

ارسلان مطهری هم بازیکنی است که مدیران استقلال تمایل به حفظ او دارند ولی در این زمینه تصمیم نهایی را ساپینتو خواهد گرفت.

دیدگاه تان را بنویسید