حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی در کمیته ملی المپیک

دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی دانشگاه تهران به مناسبت فرارسیدن روز المپیک امروز (سه شنبه 31 خرداد) با حضور در محل کمیته ملی المپیک در برنامه های متنوع واحد همبستگی المپیک شرکت کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، واحد همبستگی المپیک(سولیداریتی) کمیته ملی المپیک به مناسبت فرارسیدن روز المپیک برنامه های متنوعی تدارک دیده  که در همین راستا دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی دانشگاه تهران امروز با حضور در محل کمیته ملی المپیک از موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک بازدید کردند.

در ادامه دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی دانشگاه تهران در کارگاه آموزش المپیک شرکت کردند که در این کارگاه دکتر نصرالله سجادی مشاور عالی رئیس  کمیته در خصوص جنبش المپیک و رویداد روز المپیک توضیحاتی را به آنان ارائه کرد.

گفتنی است: در ادامه برنامه های" روز المپیک" چهارشنبه (۱تیرماه)  دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه تهران از موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک و آکادمی ملی المپیک بازدید می کنند و  در کارگاه آموزش المپیک با حضور المپین ها شرکت خواهند کرد و در نهایت روز یکشنبه (۵تیر) روز المپیک و کودک است که شامل برنامه های مفرح ورزشی، فرهنگی و هنری ویژه کودکان است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید