تیم ملی در میدان آرژانتین!

پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال می گوید فدراسیون نهایتا تیم ملی را تا میدان آرژانتین می برد نه خود آرژانتین!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ حسین شمس در مصاحبه ای با ایسنا در خصوص عملکرد ضعیف احسان اصولی در فوتسال و ابقای او به عنوان رییس کمیته این رشته در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: در تقسیم غنایمی که در فدراسیون فوتبال و توسط ماجدی رخ داد، فوتسال هم به غیرمتخصصی مثل اصولی افتاد که از زمانی که آمده فقط به این رشته ضرر زده است. او هیچ کار مثبتی در این مدت انجام نداده و نشسته به ریش ما می‌خندد.

وی ادامه داد: او در فوتبال چه کار کرده که در فوتسال بتواند انجام دهد؟ دل حمیداوی از دست او خون است و یکی از دلایل اختلافات در مشهد بوده است. در قضیه مشهد که دردسرساز شد، رییس جمهور، وزیر کشور را مامور کرد، رییس قوه قضاییه هم دادستان کشور را مامور کرد که این مساله را پیگیری کنند اما ناگهان همه پیگیری‌ها متوقف شد. اصلا نقش اصولی در این ماجرا چه بوده است؟ او هیچ کاری در فوتسال هم نکرده و امیدوارم هر چه زودتر آدم مناسبی برای فوتسال پیدا شود.

شمس  در خصوص احتمال لغو دیدار ایران و آرژانتین عنوان کرد: از اول هم مشخص بود که فدراسیون فوتبال و اصولی عرضه فراهم کردن چنین بازی دوستانه‌ای را ندارند. آن‌ها حدکثر بتوانند تیم ملی را  به میدان آرژانتین در تهران ببرند! فدراسیون پول ندارد که بتواند بلیت بخرد و این اعلام‌ها هم فقط تبلیغات در آستانه انتخابات است. من فکر می‌کنم چنین دیداری برگزار نشود و توجیه آقایان هم ربط دادن آن به مسائل سیاسی و قصه هواپیمایی ماهان باشد. فدراسیون اگر می‌توانست بازی تدارکاتی برگزار کند که برای تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی بازی را مهیا می‌کرد. امیدوارم پیش از انتخابات شهریور افراد عاقلی هم در ریاست فدراسیون و هم در ریاست کمیته فوتسال روی کار بیایند.

این پیشکسوت فوتسال در پایان درباره انصرافی‌های لیگ برتری و مشخص نشدن جانشینان آن تصریح کرد: با وجود این همه بی‌لیاقتی در کمیته فوتسال و انجام نشدن درست وظایف اصولی، باید به سازمان لیگ فوتسال و جابری بابت برگزار کردن منظم لیگ برتر و قرعه‌کشی فصل آینده تبریک گفت. فکر می‌کنم فقط آن‌ها هستند که کارشان را درست انجام می‌دهند. امیدوارم هر چه زودتر افراد شایسته‌ای در کمیته فوتسال قرار بگیرند تا جایگاهمان را در این رشته از دست ندهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید