اصرار مجیدی به جذب قایدی

فرهاد مجیدی از مدیران تیم اماراتی خواسته هر طور شده، مهدی قایدی را برای فصل آینده جذب کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فرهاد مجیدی برای موفقیت در اتحاد کلباء، نیازمند مهدی قایدی در خط حمله تیمش است و از مدیران این باشگاه خواسته، این بازیکن را به هر نحو ممکن، جذب کنند.

 

فرهاد مجیدی بعد از قهرمان کردن استقلال در لیگ برتر کشورمان راهی امارات شد و هدایت تیم ناشناخته اتحاد کلباء را برعهده گرفت.

طبق گزارش های رسیده از امارات مربی ایرانی برای تقویت خط حمله اش به دنبال جذب مهدی قایدی ستاره ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه شباب الاهلی دبی است.

رسانه‌های امارات از اقدام باشگاه اتحاد کلباء برای جذب مهدی قایدی خبر دادند. در جدیدترین خبر صفحه «الکوره الاماراتیه» اعلام کرد فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلباء خواسته تا مهدی قایدی را به هر نحوی جذب کنند و تمام شروط باشگاه شباب الاهلی برای انتقال قرضی این بازیکن انجام شود.

قرارداد فرهاد مجیدی با اتحاد کلباء یک ساله است ولی قابل تمدید برای سال دوم است. اولین خرید مربی ایرانی در تیم اماراتی مهاجم اسلواکیایی تیم الاتفاق عربستان بود.

اتحاد کلباء فصل گذشته را با قرار گرفتن در رده دهم جدول لیگ امارات به پایان برد و فرهاد مجیدی کار سختی را فصل آینده با این تیم نه چندان شناخته شده دارد.

دیدگاه تان را بنویسید