دستیار سابق مورینیو در اصفهان

سپاهان مذاکرات خود برای توافق با مورایس را پیش می برد و دستیار سابق مورینیو راهی اصفهان شده تا قبل از عقد قرارداد همکاری، شناختی از وضعیت این تیم داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ژوزه مورایس، دستیار سابق مورینیو در تیم های اینتر، چلسی و رئال مادری گزینه مدنظر سپاهان برای جایگزینی محرم نویدکیا است. این مربی پرتغالی برای شناخت بیشتر از شرایط سپاهان، راهی اصفهان شده است.

باشگاه سپاهان اصفهان برای انتخاب سرمربی طلایی‌پوشان، در روزهای گذشته با ژوزه مورایس مذاکره کرده و این صحبت‌ها برای توافق مالی دنبال می‌شود.

روزنامه «آبولا» پرتغال در خبری جالب توجه گزارش داد که مورایس به ایران سفر کرده تا درباره شرایط باشگاه سپاهان و شهر اصفهان اطلاعاتی کسب کند.

مورایس که در تیم‌های اینتر، رئال مادرید و چلسی به‌عنوان دستیار ژوزه مورینیو فعالیت می‌کرد، در سال‌های 2019 و 2020 با جئونبوک موتورز قهرمان لیگ برتر کره جنوبی شد و در سال 2021، الهلال را به قهرمانی سوپرلیگ عربستان رساند.

آبولا همچنین در خصوص شرایط مورایس نوشت: این مربی قصد داشت دوران مربیگری خود را در اروپا دنبال کند اما پیشنهاد باشگاه ایرانی برای مورایس یک چالش جذاب به شمار می‌رود. او به همین خاطر به اصفهان رفته تا اطلاعات کاملی در مورد پروژه، اهداف و ساختار باشگاه سپاهان به دست بیاورد.

دیدگاه تان را بنویسید