مسابقه ایران و آرژانتین لغو می شود؟

بازی تیم های ملی فوتسال ایران و آرژانتین به علت عدم پاسخگویی کشور میزبان، در حال لغو شدن است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که قرار بود دیدار دوستانه تیم های ملی فوتسال ایران و آرژانتین در بوینس آیرس برگزار شود، فدارسیون فوتبال این کشور عضو منطقه آمریکای جنوبی جواب نامه های ایران را نمی دهد و احتمالا این دیدار لغو خواهد شد. 

تیم ملی فوتسال ایران طبق توافق قبلی در روزهای ۱۷ و ۱۹ تیر در آرژانتین دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی این کشور برگزار کند اما اتفاقات سیاسی باعث شده تا احتمال لغو این بازی بسیار زیاد شود. نماینده قدرتمند آمریکای جنوبی با پاسخ ندادن به نامه‌های فدراسیون ایران، احتمال برگزاری این بازی را از بین برده و به نظر می رسد سفر شاگردان وحید شمسایی به آرژانتین منتفی است.

در همین رابطه وحید شمسایی اظهار کرد: پس از رویت دعوت‌نامه فدراسیون آرژانتین، کارها طبق روال در حال انجام است. قرار بود راهی سفارتخانه شویم تا برای ویزای آرژانتین اقدام کنیم و اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال به دنبال اجرای امور هستند. اگر این مسابقه برگزار نشود مصداق دیگری از نقش بزرگ سیاست را در ورزش می بینیم. ورزش از سیاست جدا نیست و شاهد بودیم ورزش روسیه از حضور در مسابقات مختلف منع شد یا کانادا دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران را به صورت یک طرفه فسخ کرد. این بار هم نوبت به فوتسال رسیده و آرژانتین در حال فسخ دیدارهایی است که خودش دعوتنامه آن را به فدراسیون ایران ارسال کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید