اریکسن یک سال بعد از ایست قلبی در یورو 2020

ملی پوش دانمارک یک سال بعد از حادثه وحشتناکی که برای او در یورو رخ داد درباره تغییر زندگی اش صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یک سال پیش، کریستین اریکسن در جریان اولین بازی دانمارک در یورو ۲۰۲۰ دچار یک حادثه شد. در جریان بازی دانمارک مقابل فنلاند در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰، کریستین اریکسن، فوتبالیست تیم ملی دانمارک، بر روی زمین افتاد. این اتفاق بدون هیچ گونه برخوردی رخ داد. این بازیکن بیهوش شد و با ماساژ قلبی و دفیبریلاتور به زندگی بازگردانده شد. باشگاه اینتر به خاطر مشکلات قلبی که این بازیکن داشت قرارداد او را با رضایت دو طرفه فسخ کرد و این باعث شد تا او مدتی دور از میادین باشد و در نهایت بعد از پشت سرگذاشتن تست‌های پزشکی مجوز حضور دوباره در مستطیل سبز را دریافت کرد تا این بار با پیراهن برنتفورد به میدان رود.

او حالا با سهولت بیش‌تری زندگی می‌کند. یک سال بعد از این حادثه او گفت: من آرام‌تر هستم. احساس بهتری دارم و نگاهم به زندگی عوض شده است. خوشحالم که آن اتفاق را پشت سر گذاشتم و الان فقط نگاه من به آینده است و دوست دارم در جام جهانی برای تیم ملی کشورم به میدان بروم.

اریکسن بهترین دوران فوتبال خود را در تاتنهام تجربه کرد. او بعد از درخشش در این تیم پیشنهادهای زیادی داشت اما تصمیم گرفت که راهی اینتر شود که البته روزهای خوبی را در این تیم تجربه نکرد و اکنون در برنتفورد است.

دیدگاه تان را بنویسید