حادثه تلخ اتوبوس تیم ملی بلغارستان/ هافبک بلغارها ضربه مغزی شد

در پی تصادف اتوبوس تیم ملی بلغارستان، هافبک این تیم دچار ضربه مغزی شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حاشیه مسابقات لیگ ملت‌های فوتبال اروپا 2022 که در سطوح مختلف در حال برگزاری است، اتوبوس تیم ملی فوتبال بلغارستان در مسیر حرکت به سمت گرجستان برای انجام بازی با تیم ملی این کشور دچار حادثه شد که در پی این اتفاق تلخ، یک بازیکن بلغارها دچار ضربه مغزی شد.

تایمز نوشت: اعضای تیم ملی بلغارستان در راه بازی با گرجستان در لیگ ملت های اروپا دچار سانحه شدید رانندگی شدند. تودور ندلو هافبک این تیم دچار آسیب مغزی شد که نیاز به عمل دارد. آنطور که فدراسیون فوتبال بلغارستان اعلام کرد عمل این فوتبالیست تاکنون موفقیت آمیز بوده است. ندولو که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در ماینتس بازی کرد، همچنان در بیمارستان تحت درمان است.

حال بقیه بازیکنان تیم ملی فوتبال بلغارستان نیز خوب گزارش شده است.

تصادف اتوبوس تیم ملی فوتبال بلغارستان پس از ورود آن‌ها به تفلیس پایتخت گرجستان رخ داد، جایی که آن‌ها یکشنبه چهارمین بازی گروهی خود را برگزار خواهند کرد. راننده این اتوبوس در مسیر هتل تیم، کنترل وسیله نقلیه را از دست داد که منجر به تصادف شدید شد و بازیکن این تیم به یک بیمارستان محلی برده شد.

بلغارستان تاکنون دو بار مساوی کرده است و بازی رفت را در خانه مقابل گرجستان با نتیجه ۵ بر ۲ باخته است. در پی این شکست رئیس فدراسیون فوتبال بلغارستان اعلام کرد از سمت خود کنار می‌رود و سرمربی این تیم نیز از هدایت بلغارستان جدا خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید