صحبت های سرمربی و بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از شکست مقابل هلند

سرمربی تیم ملی والیبال از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل هلند رضایت نداشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست 3 بر صفر مقابل هلند در لیگ ملت های گفت: بازی خوبی انجام ندادیم و متاسفانه در کار تهاجمی و تدافعی خیلی بد عمل کردیم. به‌رغم این که می‌دانستیم این تیم چطور عمل می‌کند، اما نتوانستیم جریانی که مدنظر من بود را رقم بزنیم.  در سرویس و دریافت وضعیت قابل قبولی داشتیم اما به‌رغم این‌که سرویس‌های خوب تیم ایران باعث شد آن‌ها 30 درصد دریافت داشته باشند، اما کار تهاجمی‌شان بیش از 70 درصد بود و در دفاع نتوانستیم کنترلشان کنیم.

عطایی با اشاره به حضور بازیکنان جوان در این مسابقات، گفت: بازیکنان جوان‌تر خیلی خوب بازی کردند. 5 بازیکن تیم اولین بار در لیگ ملت‌ها حضور دارند و سعی می‌کنیم از این بازی‌ها تجربه خوبی برای ادامه راه کسب کنیم و بازی به بازی بهتر شویم تا مسیر سخت کار را خوب پیش ببریم.

علی رمضانی پاسور تیم ملی در این مسابقه نیز گفت: بازی خوبی بود. هلند به دلیل تجربه بیشتر، از تیم ایران بهتر کار کرد و متاسفانه ما اسیر بی‌تجربگی‌مان شدیم. تلاش خود را کردیم و امیدواریم در بازی های آینده این اتفاق پیش نیاید و بتوانیم آنچه هستیم را ارائه دهیم. این مسابقات از بالاترین سطح ممکن برخوردار است. امیدوارم بتوانیم تجربیات خود را بیشتر کنیم و در مسابقات آینده بهتر ظاهر شویم.

مهدی جلوه پس از پیروزی تیم هلند برابر ایران، گفت: در دو روز استراحتی که داشتیم، تیم هلند را خوب آنالیز و تمرینات لازم برای رویارویی با این تیم را انجام دادیم. تیم هلند که در دو بازی قبلی، باخته بود، با تمام توان به مسابقه با ایران آمد. خوب تیم ایران را هم آنالیز کرده بود و فراتر از بازی‌های گذشته خود عمل کرد. متاسفانه نتوانستیم نتیجه مورد نظر را کسب کنیم اما با ریکاوری و تمرکز بهتر برای بازی‌های بعد آماده می‌شویم. تلاش می‌کنیم که دل مردم ایران را شاد کنیم چون این مردم مستحق شادی هستند. تمام تلاش خود را تا آخرین نفس انجام می‌دهیم و باقی دست خداست.

محمدطاهر وادی نیز در پایان بازی دوم ایران در لیگ ملت های والیبال گفت: آن گونه که باید نتوانستیم خوب عمل کنیم و بازیکنان به اندازه کافی جنگنده ظاهر نشدند. تیم آن‌ها (هلند) بهتر بازی کرد و توانست بازی را ببرد. تیم هلند دو بازی را باخته و پرقدرت برای بازی سوم آمده بود اما تیم ایران یک بازی را برده بود و احساس کردیم این بازی را هم می‌توانیم راحت ببریم. همین باعث شد تیم آن‌ها باقدرت‌تر عمل کند. ان شاالله با استراحت و تدابیری که کادر فنی انجام می‌دهد، در مسابقات بعدی پرقدرت‌تر ظاهر خواهیم شد و پیروز می‌شویم.

دیدگاه تان را بنویسید