نکونام جواب نداد، استقلال به سراغ گزینه های بعدی رفت

بعد از تعلل جواد نکونام در دادت جواب مثبت یا منفی به استقلال، مدیران این باشگاه به سراغ سایر گزینه های سرمربیگری استقلال رفتند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ جواد نکونام هنوز جواب استقلال را نداده و باشگاه فولاد هم طبق لیست نقل و انتقالاتی این مربی عمل می کند. در واکنش به این اتفاقات، استقلال هم بیکار ننشسته و به سراغ سایر گزینه های مربیگری رفته اند.

ورزش سه نوشت: فولادی‌ها که با سرمربیگری جواد نکونام در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی گرفتند و به مرحله حذفی رسیدند، بسیار علاقه‌مند هستند که کارشان را در ادامه این رقابت‌ها و البته مسابقات لیگ فصل جدید ادامه بدهند و بتوانند عناوین مهمی رابه دست بیاورند.

در چنین فضایی اما اخباری از باشگاه فولاد به گوش می‌رسد که می‌تواند به منزله منصرف شدن نکونام از حضور در استقلال باشد. نکونام قبل از پایان لیگ برتر بیست و یکم لیست بازیکنان موردنظرش را به مدیران فولاد ارائه کرد تا آنها برای عقد قرارداد اقدام کنند. سرمربی فولاد حتی در آخرین نشست خبری فصل گذشته خود نیز اعلام کرد اگر مسئولان باشگاه فولاد برای تمدید با بازیکنان موردنظرش و همچنین جذب بازیکن جدید اقدامات مثبتی را انجام بدهند به کارش ادامه خواهد داد.

حالا از باشگاه فولاد خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه بر اساس لیست جواد نکونام اقدام به یارگیری کرده‌اند. آنها با برخی گزینه های نکونام به توافق نهایی هم رسیده‌اند و به زودی قراردادها را امضا خواهند کرد. توافق فولادی‌ها با گزینه‌های موردنظر نکونام در بحث کادر بازیکنان در شرایطی انجام می‌شود که می‌تواند دلیل آن منصرف شدن نکونام از حضور در استقلال باشد.

در کنار این مسائل در فضای مجازی نیز شایعات زیادی درباره جواب رد جواد نکونام به مصطفی آجورلو و همکارانش مطرح شده و گفته می‌شود آنها حتی مذاکره با سایر گزینه های مدنظرشان را نیز شروع کرده‌اند. 

مساله مهم این است که انتخاب سرمربی جدید با توجه به نبود زمان زیاد برای آماده سازی و نقل و انتقالات به دغدغه اصلی آجورلو و همکارانش تبدیل شده است. بدون شک آجورلو وظیفه دارد هرچه سریع‌تر سرمربی جدید تیم استقلال را برگزیند و فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه را زیر نظر او آغاز کند تا دربازار تابستانی از رقبا عقب نیفتند. باید دید چه اتفاقاتی در انتظار باشگاه مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر خواهد بود.

تسنیم در همین رابطه نوشت: بر این اساس تعلل نکونام در دادن پاسخ قطعی به استقلال باعث شده است تا مدیران این باشگاه با چند گزینه داخلی و خارجی وارد مذاکره شوند و آنها در این شرایط دوست ندارند زمان را از دست بدهند. البته مذاکره با دیگر مربیان دلیل بر منتفی شدن حضور نکونام در استقلال نیست، اما مسئولان باشگاه همزمان با چند مربی دیگر هم وارد مذاکره شده‌اند که اگر با پاسخ منفی نکونام روبه‌رو شدند، زمان را برای انتخاب جانشین مجیدی از دست ندهند.

نکونام برای مدیران استقلال جدی‌ترین گزینه بود، اما مسئله مهم برای باشگاه این است که پروسه انتخاب سرمربی طولانی نشود تا استقلالی‌ها در زمانی ایده‌آل برای تمدید قرارداد بازیکنان و جذب نفرات جدید اقدام کنند.

دیدگاه تان را بنویسید