کورسوی امید برای قائدی و نوراللهی!

افزایش احتمال حضور سرمربی پرتغالی امید را برای دو بازیکن ایرانی تیم شباب الاهلی زنده نگه داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دو بازیکن ایرانی تیم شباب الاهلی ممکن است بتوانند با جلب نظر مربی جدید، در این تیم ماندگار شوند. مهدی قائدی و احمد نوراللهی دو بازیکن ملی پوش ایرانی حاضر در تیم شباب الاهلی در فصل گذشته اوضاع و احوال خوبی نداشتند. مهدی علی مربی این تیم چندان اعتقادی به این دو بازیکن نداشت و در بسیاری از دیدارها حتی آنها را در لیست 18 نفره نیز قرار نمی داد.

سرمربی شباب در مقطعی از خوش گذرانی و عدم جدیت قائدی انتقاد کرد و نوراللهی نیز از نظر فنی نتوانست توجه او را جلب کند. کار تا جایی پیش رفت که نوراللهی پس از یکی از بازیها استوری به زبان عربی گذاشت و از هواداران عذرخواهی کرد. قائدی هم با وجود درخشش در چند بازی در نهایت نتوانست به خواسته هایش برسد.

به نظر می رسید با توجه به عدم اعتقاد سرمربی به این دو بازیکن، قائدی و نوراللهی راه جدایی را در پیش گیرند. قائدی پیشنهادهای نصفه و نیمه خارجی داشت و پرسپولیس هم می توانست مقصد نوراللهی برای بازگشت باشد اما یک اتفاق ماجرا را تغییر داد.

کنار رفتن مهدی علی و احتمال حضور ژاردیم می تواند ورق را برای بازیکنان ایرانی برگرداند. در سبک فانتزی مورد علاقه مربی پرتغالی بازیکنان تکنیکی جایگاه ویژه ای دارند و این همان روزنه امیدی است که می تواند قائدی را در شباب ماندنی کند. نوراللهی هم با این که پیش از این اعلام شده بود که قطعا از شباب جدا خواهد شد، فعلا تصمیم درباره آینده اش را به تعویق انداخته تا تکلیف سرمربی جدید تیم مشخص شود و شاید در این تیم ماندگار شود.

دیدگاه تان را بنویسید