پایان یک گلادیاتور در خط دفاعی ایتالیا + عکس

جورجو کیه لینی بعد از دو دهه بازی برای تیم ملی ایتالیا، در جام فینالیسیما و بعد از شکست مقابل آرژانتین، به دوران ملی خود خاتمه داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کیه‌لینی، مدافع 37 ساله تیم ملی ایتالیا برای آخرین بار با لباس کشورش در جام فینالیسیما به میدان رفت و با چشیدن شکست مقابل آرژانیتن از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

تیم ملی ایتالیا بعد از ناکامی در رسیدن به جام جهانی 2018 روزهای دشواری را سپری می کند. آنها شب گذشته در فینال جام بین قاره ای و در استادیوم ومبلی به مصاف تیم ملی آرژانتینی رفته و در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه نداده اند، با سه گل مغلوب آلبی سلسته شده و جام قهرمانی را از دست دادند.

اما جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه آتزوری در ترکیب ثابت روبرتو مانچینی قرار گرفته و البته در ابتدا نیمه دوم جای خود را به لازاری داد. آرژانتین در نیمه اول و با استفاده از کندی خط دفاعی ایتالیا دو بار به گل رسید و در نهایت موفق به کسب پیروزی در این مسابقه شد. جورجو کیه لینی دیشب بازی ملی شماره 138 خود را از دست داد و برای همیشه با لباس آتزوری وداع کرد. او در این مسابقه نمایش چندان خوبی نداشته و در نیمه اول چندین بار به هر طریقی سعی در مهار لیونل مسی داشت که البته ناکام ماند.

جورجو کیه لینی امیدوار بود آخرین بازی ملی او با فتح جام قهرمانی بین قاره ای همراه باشد، اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت او وداع تلخی در عرصه ملی داشت. جورجو کیه لینی چندی قبل خبر از جدایی از یوونتوس بعد از نزدیک به دو دهه داد و حالا اخبار حاکی از انتقال این مدافع باتجربه و 37 ساله به لیگ آمریکا در هفته های پیش رو است.

جورجو کیه لینی/ بازی ایتالیا و آرژانتین

جورجو کیه لینی/ بازی ایتالیا و آرژانتین/ لیونل مسی

 

جورجو کیه لینی/ بازی ایتالیا و آرژانتین/ لیونل مسی

دیدگاه تان را بنویسید