ارسلان - استقلال؛ پایان یک عاشقانه؟

ارسلان مطهری در سال قهرمانی استقلال حضور پر رنگی به خصوص در موفقیت های این تیم نداشت و به نظر می رسد طرفین مایل به ادامه این همکاری نباشند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ با اتمام فصل جاری، ارسلان مطهری و استقلال این فرصت را دارند که به همکاری دو طرفه خود فکر کنند؛ آیا این همکاری در لیگ بیست و یکم به سود طرفین بود؟

ارسلان مطهری بازیکنی است که در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم با نظر مستقیم فرهاد مجیدی با استقلال قرارداد امضا کرد اما او در لیگ بیست و یکم زیر نظر همین سرمربی دقایق زیادی روی نیمکت ذخیره ها حضور داشت و بیشتر در دقایق پایانی وارد زمین می شد.

حتی وقتی رودی ژستد هم نیمکت نشین شد، فرهاد مجیدی گزینه های دیگری را به این مهاجم گلزن در نیمه های دوم ترجیح داد و ارسلان بیشتر نیم فصل دوم را از ترکیب نظاره گر بود.

به طور کلی در فصلی که استقلال به طلسم ناکامی های خود خاتمه داد، ارسلان خیلی چشم گیر نبود و بیش از دو فصل قبل، به نیمکت ذخیره های استقلال دوخته شد و حتی در مواقعی در مصاحبه های بعد از بازی خود گفت که دوست دارد بیشتر بازی کند اما در نهایت مجیدی تصمیم گیرنده است.

با اتمام فصل و با آن ژست های ارسلان مطهری  در جشن قهرمانی که با عینک آفتابی و دو گیتار کلاسیک و الکترونیک وارد زمین چمن شده بود، حالا فرصت  فکر کردن به ادامه این همکاری رسیده است.

اینطور به نظر می رسد که ارسلان مطهری برای فصل بعد جایی در ترکیب اصلی استقلال نخواهد داشت و با جدایی ژستد هم قرار نیست او نفر اول تیمش در خط حمله باشد.

از هم اکنون شایعات مختلفی درباره جذب یکی، دو بازیکن گلزن و نامدار از جمله کاوه رضایی شنیده می شود. از سوی دیگر استقلال آرمان رمضانی را هم به عنوان یک بازیکن بلند قامت در ترکیب خود دارد و با این اوضاع به نظر می رسد عرصه برای ارسلان مطهری که بارها و بارها علاقه خود را حتی از قبل از پیوستن به استقلال اعلام کرده بود، تنگ تر از همیشه خواهد بود.

با توجه به این احوالات، به نظر انتخاب یک تیم دیگر جز استقلال به نفع بازیکنی مانند ارسلان مطهری است که تابستان سال گذشته هم در ابتدا با این تیم به توافق نرسید اما در ادامه و بعد از ایمکه مقصد جدیدی را پیدا نکرد، با مبلغ کمتری با استقلال توافق کرد.

دیدگاه تان را بنویسید