اعتصاب دسته جمعی وزنه بردارهای تیم ملی! + عکس

وزنه بردارهای تیم ملی به علت شرایط نامساعد این فدراسیون، تصمیم به اعتصاب و ترک اردوی این تیم گرفته اند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ وزنه بردارهای حاضر در اردوی تیم ملی ایران، به علت شرایط نامناسب این فدراسیون، اعتصاب کردند و اردوی تیم ملی را ترک کردند.

پس از تعطیلی اردوی نخست تیم ملی بزرگسالان در پی تعویق بازی های آسیایی، ادامه اردوهای آماده سازی تیم ملی وزنه برداری با دعوت از شانزده وزنه بردار از سوم خرداد آغاز شد تا این نفرات برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی قونیه آماده شوند. 

اما به نظر می‌رسد شرایط حاکم بر این فدراسیون و اردوی تیم ملی منجر به ناراحتی وزنه بردارهای ایران شده و آن‌ها با انتشار پیامی در قسمت استوری اینستاگرام، از ترک اردوی این تیم خبر داده اند.

حافظ قشقایی درباره علت تصمیم خود نوشت: با سلام خدمت همه مردم عزیز و نازنین ایران، امروز با توجه به شرایط موجود در فدراسیون وزنه برداری ایران و شراط رسیدگی به اردوهای تیم ملی وزنه برداری ما ورزشکاران تیم ملی علی رغم میل باطنی مجبور به ترک اردو شدیم و این اقدام صرفا به خاطر شرایط اردو تیم ملی بوده و همیشه خود را سرباز این مردم و کشور و انقلاب می دونیم وکما اینکه قبل از مسابقات بزرگسالان جهان با وجود شرایط بدتر از این فقط و فقط به خاطر خوشحالی شما و سربلندی کشور عزیزمون تحمل کردیم اما الان با توجه به شرایط موجود افتخار آفرینی برای شما مردم عزیز و این نظام و انقلاب کار سختیست. با وجود اینکه ما همیشه شبانه روز تلاشمون رو میکنیم و تا مساعد شدن شرایط این وضع موجود ادامه خواهد  و به اردوی تیم ملی باز نخواهیم گشت.

D2A47B3C-A53C-447E-B931-645293A03ED4

میرمصطفی جوادی، حسین سلطانی، حافظ قشقایی، محمدمهدی حیاتی، حسین نجفی، علی هاشمی، سیدایوب موسوی، رسول معتمدی، علیرضا یوسفی، مهدی کرمی، امیرحقوقی، امیر عزیزی، رضا حسن پور، علی داودی، رضا بیرالوند و پیمان جان ۱۶ وزنه بردار دعوت شده به دومین اردوی تیم ملی بزرگسالان هستند.

وزنه بردارهای ایران اعلام کرده اند تا مساعد شدن شرایط به اردوی تیم ملی باز نمی گردند.

دیدگاه تان را بنویسید