کتک کاری دو بازیکن بزرگ در تمرین منچستریونایتد

طبق اعلام رسانه انگلیسی، دو بازیکن بزرگ منچستریونایتد در تمرین آخر این تیم به شدت کتک کاری کرده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که تیم منچستریونایتد شرایط بسیار بدی را این روزها در لیگ برتر انگلیس پشت سر می‌گذارد، حواشی بسیار زیادی نیز در اطراف این تیم وجود دارد. آخرین جلسه تمرینی شیاطین سرخ هم که تحت تاثیر نتایج ضعیف این تیم بود، گویا با حواشی زیادی همراه شده  است، تا جایی که یکی از رسانه‌های مطرح بریتانیا اعلام کرد در تمرین شیاطین سرخ دو بازیکن بزرگ این تیم به شدت با یکدیگر کتک کاری کرده‌اند که این موضوع باعث تعطیلی جلسه تمرینی آن‌ها توسط سرمربی تیم شده است.

نشریه سان انگلیس که معمولا پیشتاز در اخبار حاشیه‌ای در دنیای فوتبال است، گزارش داد که در تمرین منچستریونایتد پس از شکست مقابل برایتون، 2 ستاره بزرگ این تیم با هم در کارینگتون، زمین تمرینی یونایتد با هم درگیر شدند و یک دعوای جدی صورت گرفت.

منچستریونایتد

سان نوشت: منچستریونایتد دیگر یونایتد( متحد) نیست و پایان نامطلوب خود را به پایین‌تر سطح خود رسانده است. این اتفاق پنج‌شنبه در اواخر جلسه تمرینی در کارینگتون رخ داد.

سان نوشت که به دلیل درگیری آنان جلسه تمرینی زودتر به پایان رسید زیرا به همه دستور داده شد تا به رختکن بروند. گفته می‌شود بازیکنان دیگر تیم از این اتفاق مات و مبهوت ماندند و رختکن فضای همدلی خود را از دست داد.

منچستریونایتد یکشنبه در لندن به مصاف پالاس خواهد رفت تا عملا فصل به پایان برسد. آنها در رده ششم قرار دارند ولی این احتمال وجود دارد به رده هفتم نیز سقوط کنند. اگر یونایتد هفتم شود، لیگ اروپا را نیز از دست خواهند داد تا در لیگ کنفرانس اروپا به رقابت بپردازند.

 

دیدگاه تان را بنویسید