استقبال پرشور ایرانیان مقیم کانادا از بازی دوستانه تیم ملی/ سایت بلیت فروشی مختل شد

ایرانیان مقیم کانادا، از بلیت فروشی بازی تدارکاتی تیم ملی با کانادا استقبال پرشوری کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با آغاز پیش فروش بلیت‌های بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کانادا در مسیر آماده سازی برای جام‌جهانی 2022 قطر، ایرانیان مقیم کانادا استقبال قابل توجهی از فروش بلیت‌های این دیدار کرده‌اند که باعث اختلال در سایت‌های فروش بلیت شده است. این دیدار در تاریخ 15 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

خبر ورزشی نوشت: فدراسیون فوتبال کانادا از ساعت ۱۰ صبح امروز به وقت محلی ونکوور پیش فروش بلیت بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و کانادا را آغاز کرد. مسئولان فدراسیون فوتبال کانادا که بلیت فروشی را طبق روال همیشه در اختیار چند سایت معتبر قرار داده بودند با استقبال گسترده ایرانیان مقیم کانادا برای تهیه بلیت روبرو می‌شوند.

همین امر باعث می‌شود تا سایت‌های مربوط به خرید بلیت بازی ایران و کانادا با اختلال روبرو شود. از این رو فدراسیون فوتبال کانادا ظرفیت محدود هواداران تیم ملی ایران را افزایش می‌دهد اما باز هم شاهد خرید بلیت از سوی ایرانی‌ها در جایگاه‌های مربوط به تیم ملی کانادا می‌شود.

هجوم ایرانیان مقیم کانادا چاره‌ای جز باز کردن تمام جایگاه‌ها برای استفاده آنها از ظرفیت ۵۴ هزار و ۵۰۰ نفری ورزشگاه BC Place نگذاشت تا تنها چند ساعت پس از باز شدن سایت بلیت فروشی تمام آنها به فروش برسد.

 

دیدگاه تان را بنویسید