مشکل پرسپولیس برای جذب شماره یک تیم ملی!

باشگاه پرسپولیس تهران برای جذب بیرانوند، باید مبلغ ۷۰۰ هزار یورو جهت گرفتن رضایتنامه پرداخت کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که خبرهایی مبنی بر بازگشت علیرضا بیرانوند به تیم پرسپولیس تهران شنیده می‌شود، اما قرمزهای پایتخت برای جذب دروازه‌بان ملی‌پوش سابق خود با مشکل بزرگی در زمینه مالی مواجه هستند. پرسپولیس برای گرفتن رضایت نامه این بازیکن باید مبلغ ۷۰۰ هزار یورو را به باشگاه آنتورپ بلژیک پرداخت کند.

فارس نوشت: درباره بیرانوند شایعاتی مطرح است مبنی براینکه او به پرسپولیس بازخواهد گشت اما از آنجایی که بیرانوند به صورت قرضی به بواویشتا رفته بود و در اصل این دروازه‌بان بازیکن تیم آنتورپ بلژیک به حساب می‌آید به همین دلیل باشگاه پرسپولیس برای جذب این دروازه‌بان با باشگاه بلژیکی مذاکراتی انجام داده است.

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای خواهان جذب بیرانوند شده اما باشگاه بلژیکی مبلغ ۷۰۰ هزار یورو برای صدور رضایت‌نامه این دروازه‌بان درخواست کرده که به نظر می‌رسد پرداخت چنین پولی از عهده باشگاه پرسپولیس در شرایط فعلی خارج باشد.

با این همه بیرانوند روز یکشنبه هفته پیش رو به تهران بازخواهد گشت و سپس با شروع تمرینات تیم ملی به اردوی این تیم خواهد رفت. بیرانوند بعد از بازی تدارکاتی با کانادا که در این کشور برگزار خواهد شد به تمرینات تیم آنتورپ بلژیک بازخواهد گذشت تا احتمالاً آینده او در این تیم بلژیکی رقم بخورد مگر اینکه اتفاق دیگری رخ بدهد.

دیدگاه تان را بنویسید