از درخواست عزل ماجدی کوتاه نمی‌آیم، حتی اگر برکنار شوم!

یک عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید از خواسته خود برای برکناری میرشاد ماجدی کوتاه نمی‌آید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ همزمان با تصمیم گیری برای عزل عزیزی خادم و چهار عضو هیات رئیسه، روسای برخی از هیات های فوتبال خواهان عزل میرشاد ماجدی از سرپرست این فدراسیون شده اند.

فارس نوشت: امیرفرشاد تفکری، عضو مجمع فدراسیون فوتبال درمورد اینکه پس از ارسال نامه خود به حسن کامرانی فر و درخواست از او برای عزل میرشاد ماجدی و احسان اصولی در مجمع فدراسیون، ظاهراً برای پس گرفتن امضای خود درباره ماجدی فشارهایی را متحمل شده است، توضیح داد: این اتفاق افتاده است. میرشاد ماجدی که قول‌هایش به اعضای مجمع به ویژه روسای هیات‌ها را فراموش کرده و البته الان نیاز دارد نامه ام را پس بگیرم در یک تا دو روز اخیر، بار دیگر از طریق برخی تماس‌ها سعی کرده امضایم را پس بگیرم.

تفکری بافقی ادامه داد: به افرادی که ماجدی برای پس گرفتن امضای من به آنها زنگ می‌زند، گفته ام حتی اگر برکنار شوم متن نامه را تغییر نداده و درخواست خود را پس نمی‌گیرم. همچنان روی مواضع خودم هستم. البته حدود ۲۰ رییس هیات دیگر نیز پشت من درآمده و گفتند خدا را شکر به ما اطلاع دادی مقصر اصلی اتفاقات بازی ایران و لبنان در مشهد، سرپرست فدراسیون فوتبال است و او باید پاسخگو باشد نه افرادی مثل اصولی، براتی و حیدری. میرشاد ماجدی یادش نرود که یک شب قبل از انتخابات فدراسیون در سال ۹۹ در اقدامی غیرحرفه ای به هتل تهرانی آمد و از برخی هیات های استانی خواست به او رأی بدهند تا عضو هیات رییسه شود اما به همان قول ها هم عمل نکرد.

وی تصریح کرد: ماجدی نشان داد وقتی به منصب می‌رسد، تمام قول و قرارهای خود را فراموش می‌کند و بیشتر دنبال این است نفرات خودش را در ساختار فدراسیون فوتبال بگذارد. او به تعهداتش نسبت به هیات های فوتبال پشت کرد. البته نمی‌توانم آدم منافقی باشم. اگر با کسی بد باشم در رویش هم می‌گویم با شما بد هستم. نمی‌توانم جلوی کسی با او خوب باشم اما پشت سرش بد حرف بزنم. احتمال دارد عزیزی خادم در مجمع ۱۰ خرداد به فدراسیون بازگردد اما در برنامه فوتبال برتر دیدید که گفتم او مقصر اصلی رای علیه تیم شهید قندی است. حتی این موضوع را به کمیته اخلاق هم گفتم. راحت می‌توانند پرونده ای درست کرده و مرا برکنار کنند اما مهم این است که حق را می‌گویم و دنبال محکم یا پیدا کردن جایگاه برای خودم نیستم.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال افزود: هدف افرادی مثل ماجدی فوتبال نیست بلکه فقط دنبال منافع شخصی خودشان هستند و پای حرف‌شان نمی‌مانند‌‌. در شرایطی که برخی اعضای مجمع خواستار برکناری اصولی، براتی، سراجی و حیدری از هیات رییسه هستند من گفتم فقط اسم ماجدی را می‌نویسم اما برای همراهی با نظر جمع و اینکه سایر امضاء کنندگان نامه درخواست برای عزل چهار عضو هیات رییسه اجماع کردند ماجدی در این لیست نباشد به احترام آنها این موضوع را قبول کردم. البته پس از آن از اقدام خودم ناراحت شده و گفتم براتی، سراجی و حیدری در اتفاقات اخیر فدراسیون تقصیری ندارند. به همین دلیل نامه خود را تغییر داده و با ذکر نام ماجدی و اصولی، ۲۴ فروردین آن را برای کامرانی فر ارسال کردم.

تفکری بافقی گفت: پس از ارسال این نامه فشارهای زیادی به من وارد کرده و حتی کار را به استاندار یزد و برخی مسئولان کشانده و به من گفتند نباید وارد این بازی‌ها شوی و باید نام این دوستان را حذف کنی. در تاریخ ۲۹ فروردین نامه دیگری تهیه کرده و با حذف بند ۷ نامه اول، نامه جدید را بدون ارسال از طریق اتوماسیون اداری، بار دیگر از طریق واتس آپ برای دبیرکل فرستادم.  متاسفانه این دوستان سر حرف خود نیستند و فقط رای روسای هیات ‌ها را می‌خواهند‌. به من قولی دادند که پای این حرف نماندند و این اتفاق امکان دارد برای هر رییس هیات دیگری تکرار شود.

دیدگاه تان را بنویسید