بازی با کانادا در کانادا؛ ایران از آرژانتین و برزیل به آلبانی رسید!

حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال از سفر تیم ملی در فیفادی پیش رو به کانادا و پس از آن قطر خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کامرانی‌فر در ارتباطی تلفنی با برنامه فوتبال برتر مصاحبه کرد و میثاقی در خصوص فیفادی‌های پیش رو و بازی‌های دوستانه هماهنگ شده از دبیرکل فدراسیون سوال کرد که این بخش از مصاحبه او را می‌خوانید.

*در فیفادی پیش رو با آقای اسکوچیچ هماهنگ هستید و توانستیم بازی دوستانه‌ای هماهنگ کنیم؟

بله ما با آقای اسکوچیچ سرمربی تیم و با قسمت‌های دیگر فدراسیون مثل روابط بین‌الملل کارها را پیش می‌بریم و تقریبا قرارداد ما نهایی شده و در طی یک یا دو روز آینده اعلام قطعی می‌شود. برای اولین فیفا دی برنامه ریزی کردیم و ان شالله تیم در این فیفا دی شرایط خوبی همراه با چند بازی دوستانه دارد.

*فیفا دی اول چه تاریخی است؟

از ماه خرداد شروع می‌شود و به مدت ۱۴ روز ادامه دارد که ان شالله در این مدت ۲ تا ۳ بازی خواهیم داشت که به زودی مشخص خواهند شد‌.

*کمپ ما کجا است؟ در قطر قرار دارد؟

ما احتمالا با توجه به شرایط بازی دوستانه به دو کشور خواهیم رفت. در ابتدا به کشوری به جز قطر خواهیم رفت و بازی دوستانه را انجام داده و  سپس به قطر برمی‌گردیم اما تا دوروز آینده قطعی مشخص خواهد شد.

* ما به کانادا می‌رویم و از آنجا به قطر خواهیم آمد؟

احتمالا به همین صورت خواهد بود.

*فقط بحث‌های قطعی شدن استادیوم در کانادا باقی مانده است؟

بحث استادیوم در بازی با کانادا تقریبا قطعی شده است و فردا یا پس فردا قطعی خواهد شد و بعد از آن دو بازی دیگر را اعلام خواهیم کرد.

*نظر اسکوچیچ این است با توجه به مسافتی که تا کانادا طی خواهد شد منطقی این است که دو بازی تدارکاتی انجام شود.

بله همین‌طور است. در خصوص بازی دوستانه با دو کشور دیگر صحبت کردیم که بتوانیم در کانادا بازی‌ها را انجام دهیم اما در آن‌ها بحث استادیوم مطرح است چون بین شهرهای کانادا فاصله زیاد است و قرار باشد پنج یا شش ساعت پرواز کنیم و برای بازی دوم به قطر برگردیم. در حال انجام قرارداد‌های نهایی هستیم و در یک یا دوروز آینده قطعی اعلام خواهیم کرد.

*فعلا اسم تیم نمی گویید؟

اجازه بدهید تا زمان قطعی شدن اعلام نشود چون خودشان هم گفتند اسم تیم را اعلام نکنید تا این قرارداد نهایی شود.

*اگر بتوانیم دو بازی تدارکاتی در کانادا داشته باشیم خوب است.

تیم‌های اروپایی درگیر هستند. بازی‌های روسیه کنسل شده و آلبانی با روسیه بازی داشته و تلاش می‌کنیم بتوانیم با آلبانی بازی را انجام دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید