کلوپ از خجالت گواردیولا در آمد!

سرمربی لیورپول پاسخ اظهارات پپ گواردیولا را داد و صحبت های او را ناشی از فشار شکست و حذف مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ لیورپول پس از تساوی ناامیدکننده خانگی برابر تاتنهام که باعث شد فاصله با سیتی صدرنشین به سه امتیاز افزایش پیدا کند، خود را مهیای یک دیدار بیرون خانه دشوار برابر استون ویلا می کند. دیداری که فردا شب در زمین ویلا برگزار خواهد شد. بی شک رویارویی مجدد لیورپول با استیون جرارد (مربی ویلا) جذابیت های زیادی خواهد داشت.

روز گذشته سیتی با برتری پرگل برابر نیوکاسل فاصله با لیورپول را افزایش داد و پپ گواردیولا در نشست خبری پس از بازی ادعا کرد در انگلیس همه پشت لیورپول هستند و کسی دوست ندارد سیتی قهرمان لیگ شود.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در نشست خبری امروز خود و در پاسخ به پپ گواردیولا، در حالی که می خندید، گفت: من نمی‌دانم که آیا تمام کشور از ما حمایت می‌کنند یا نه. شاید او بیشتر از من می‌داند. این احساس درست نیست اما شاید پپ بیشتر از من می‌داند. افراد زیادی می خواهند ما برنده لیگ شویم اما حتی همین جا نیز تنها 50 درصد حامی این اتفاق هستند. به عنوان یک مربی بعد از هر دیدار، به شدت تحت تاثیر شرایط بازی هستم. انتقادم از تاتنهام بعد از بازی مان چیزی بود که نباید می گفتم. فقط احساس من در آن لحظه بود. نمی دانم پپ بعد از حذف از لیگ قهرمانان چه حالی داشت ولی مطمئنم هضم و قبول آن کار سختی بود. لیورپول به فینال رفت. ما مقابل ویارئال بازی کردیم و آنها با رئال مادرید بازی داشتند. ایده ای در مورد این که کل کشور حامی ما هستند ندارم.

او درباره شرایط روبرتو فیرمینو و خستگی تیم نیز گفت: بابی با تیم تمرین کرده و به بازگشت خیلی خیلی نزدیک شده است. امیدوارم بتواند در بازی فردا حضور داشته باشد. باید به توصیه‌های تیم پزشکی هم گوش کنم، خواهیم دید چه بازیکنانی فردا بازی خواهند کرد اما واقعا انتخابشان چالش برانگیز خواهد بود. شادابی تیم پس از این همه بازی فشرده، چالش مهمی است و باید از آن سربلند بیرون بیاییم.» شادابی تیم با توجه به فشردگی بازی‌ها «این یک چالش است و ما باید در همه بازی‌ها پیروز شویم . جنگ قهرمانی:« هنوز سه بازی دیگر در پیش است و دلیلی ندارد باورم به قهرمانی را از دست بدهم. هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

کلوپ درباره حضور احتمالی جرارد در آینده روی نیمکت آنفیلد نیز گفت: جانشین احتمالی من؟ بله قطعا ممکن است. البته هیچ نظری ندارم چون تصمیم گیرنده نیستم ولی بله احتمالش هست. همین!

سرمربی لیورپول درباره شانس قهرمانی تیمش نیز گفت: توصیف شرایط‌مان آسان است. ما مساوی کردیم و آنها بردند. تفاضل گل شان هم از ما بیشتر است. خودمان باید تصمیم بگیریم چطور به این شرایط نگاه کنیم. تساوی مقابل تاتنهام نتیجه ای معمولی بود. مقابل تیمی سازمان یافته، خوب بازی کردیم. شرایط ایده آلم این بود که 9 امتیاز و 30 گل بیشتر از سیتی داشتیم اما این ممکن نیست. به همین خاطر باید از همین بازی آغاز کنیم. هر اتفاقی بیافتد، اگر ببریم به ما کمک می کند اگر نبریم نیز برای فینال اف ای کاپ تمرین می کنیم. در دنیای ایده آل در تمام این جام ها قهرمان می شویم. تنها راه‌مان برای قهرمانی در لیگ پیروزی در تمام بازی های باقی مانده است و امیدوار ماندن به لغزش سیتی.

 

دیدگاه تان را بنویسید