جی پلاس

فصل تحقیر منچستریونایتد

منچستریونایتد در این فصل لیگ برتر بارها شکست های تحقیر آمیزی را تجربه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، منچستریونایتد شنبه شب با شکست مقابل برایتون شانس حضور در لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد. شیاطین سرخ شب تلخی را زمین برایتون گذراندند و چهار با دروازه شان باز شد. مویزس کایسدو تک گل نیمه نخست را به ثمر رساند و در ادامه کوکوریا، گراس و تروسارد دروازه داوید دخئا را باز کردند اما آن تنها شکست سنگین یونایتد در این فصل لیگ برتر نبود. 

تیم انگلیسی تاکنون شش با در لیگ برتر چهار گل یا بیشتر دریافت کرده است. برابر لیورپول، رقیب قدیمی اش در هر دو بازی رفت و برگشت تحقیر شد. شاگردان کلوپ در اولدترافورد جشنواره گل به راه انداختند و دروازه یونایتد را در نیمه نخست چهار بار باز کردند. کیتا، دیگو ژوتا و محمد صلاح (دو گل) به ثمر رساندند و مهاجم مصری این برد شیرین را با هت تریک در نیمه دوم تکمیل کرد. در آن زمان اوله گنار سولشائر هدایت قرمز پوشان را بر عهده داشت. در بازی برگشت که رالف رانگنیک روی نیمکت نشسته بود باز هم یونایتد تحقیر شد و این بار در آنفیلد چهار گل دریافت کرد. دیاس، صلاح (دو گل) و سادیو مانه برای لیورپول گلزنی کردند.

منچستریونایتد

در دوران سولشائر یونایتد ۴ بر ۲ مغلوب لسترسیتی شد. این نخستین شکست سنگین تیم شهر منچستر در این فصل بود. میسون گرینوود گل نخست را برای یونایتد به ثمر رساند اما در ادامه تیلمنس و سویونکو میزبان را پیش انداختند. گل مساوی رشفورد در دقیقه ۸۲ کمتر از یک دقیقه دوام داشت و جیمی واردی نتیجه را ۳ بر ۲ کرد. در وقت های اضافه داکا گل چهارم لستر را به ثمر رساند. یکی دیگر از شکست های دور از انتظار دوران سرمربی نروژی مقابل واتفورد رقم خورد. یونایتد با نتیجه ۴ بر یک از میزبان شکست خورد. کینگ و سار در نیمه اول برای واتفورد گلزنی کردند. در ادامه فان د بیک اختلاف را به حداقل رساند اما گلزنی ژائو پدرو و دنیس در وقت های اضافه برد پرگل میزبان را قطعی کرد. 

پس از این شکست تحقیر آمیز سولشائر اخراج شد اما حضور رانگنیک هم مانع از پایان یافتن این باخت های سنگین نشد. سرمربی آلمانی به جز شکست مقابل برایتون و لیورپول (بازی برگشت) برابر منچسترسیتی هم مغلوب شد. در این دیدار که با نتیجه ۴ بر یک به نفع سیتیزن ها به پایان رسید کوین دی بروین و ریاض مهرز دبل کردند. تک گل یونایتد را سانچو در دقیقه ۲۲ بازی به ثمر رساند که تاثیری در نتیجه نداشت. یونایتد در دیدار رفت در خانه با دو گل مغلوب همشهری اش شده بود. 

شیاطین سرخ در لیگ برتر تاکنون ۵۶ گل دریافت کرده اند (۵۷ گل زده). آن ها یکی از بدترین خط های دفاعی را  داشته اند. داوید دخئا پیش از شروع این هفته در ۳۵ بازی لیگ برتر ۱۲۱ توپ را مهار کرده بود دو برابر ادرسون و آلیسون! دروازه بان های منچسترسیتی و لیورپول در مجموع در این فصل ۱۲۰ مهار داشتند. این آمار نشان می دهد ضعف یونایتد در خط دفاعی به دروازه‌بان برنمی گردد و اگر دروازه‌بان دیگری جز دخئا بود ممکن بود گل های بیشتری هم دریافت کند. 

منچستریونایتد

عملکرد بد مدافع های این تیم موجب شده است یونایتد ۵۶ گل بخورد و شکست های تحقیر آمیزی را تجربه کند. یکی از پراشتباه ترین آن ها، هری مگوایر، کاپیتان این تیم بود که چند هفته پیش هواداران خشمگین شیاطین سرخ او را به مرگ تهدید کردند. مدافع انگلیسی پس از شکست چهار بر صفر مقابل لیورپول نیمکت نشین شد. فصل کابوس وار یونایتد بیست و دوم می (یک خرداد) با دیدار برابر کریستال پالاس پایان پیدا می کند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید