راز موفقیت لیورپول مقابل ویارئال از زبان کلوپ!

سرمربی تیم فوتبال لیورپول رمز موفقیت شاگردان خود مقابل ویارئال در نیمه دوم بازی دیشب را فاش کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شب گذشته تیم فوتبال لیورپول با برتری 3 - 2 مقابل ویارئال در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به عنوان نخستین تیم جواز حضور در فینال این فصل از رقابت‌ها را کسب کرد. البته این موفقیت قرمزهای آنفیلد در حالی بود که در نیمه نخست مسابقه عملکرد چندان خوبی نداشتند و 2 بر صفر از حریف خود عقب افتادند. به همین دلیل یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در کنفرانس بعد از بازی راز موفقیت تیم خود در نیمه دوم را فاش کرد.

یورگن کلوپ بعد از بازی گفت: اصلا بازی راحتی نبود. ما در نیمه نخست عملکرد ضعیفی داشتیم. ویارئال به خوبی فشار آورد و دو گل هم به ثمر رساند اما خوشبختانه در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و روند بازی را تغییر دادیم. بین دو نیمه به بازیکنان گفتم که باید نیمه نخست را فراموش کنند و بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی لیورپول ادامه داد: تنها نکته مثبت نیمه اول این بود که امید را برای بازگشت در بازیکنان تیمم دیدم. من به دنبال تقویت خط دفاعی تیم بود و خوشبختانه تفکرات ما در نیمه دوم جواب داد و نه تنها در دفاع بهتر شدیم بلکه سه گل هم به ثمر رساندیم. نمی‌توانم همه چیز را با جزئیات توضیح دهم. تنها می‌توانم بگویم که برنامه و تغییرات ما در نیمه دوم به خوبی جواب داد.

او در پایان گفت: بسیار خوشحالیم که توانستیم راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شویم. افتخار بزرگی را به دست آورده‌ایم اما هنوز ماموریت ما تمام نشده است. امیدوارم که در بازی فینال هم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم و جام قهرمانی را بالای سر بریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید