اقدام جالب بایرن مونیخ؛ تمدید قرارداد مولر در اتاق بچگی!+ عکس

بایرن مونیخ قرارداد توماس مولر را در اتاق کودکی او تمدید کرد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، توماس مولر، اسطوره بایرن‌مونیخ و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود. ستاره آلمانی تمام دوران فوتبال خود را در جمع باواریایی‌ها سپری کرده و از سال 2008 لباس پر افتخارترین تیم فوتبال آلمان را بر تن کرده است.

توماس مولر تا سال 2023 با بایرن مونیخ قرارداد داشت و طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر شایعات زیادی در رابطه با آینده او شنیده شد. حتی در مقطعی رسانه‌های آلمانی گزارش دادند که دو تیم انگلیسی اورتون و نیوکاسل خواهان به‌خدمت گرفتن ستاره آلمانی شده‌اند اما این بازیکن پیشنهاد آنها را رد کرده است.

پیش از این در هفته‌های اخیر مدیران بایرن مونیخ مذاکراتی جدی را با توماس مولر انجام دادند. نهایتاً این مذاکرات به سرانجام رسید و باشگاه بایرن مونیخ دقایقی پیش به شکل رسمی اعلام کرد که قرارداد توماس مولر با باواریایی‌ها تا سال 2024 تمدید شده است.

گفتنی است؛ یکی دیگر از اهداف اصلی بایرن مونیخ در نقل و انتقالات تمدید قرارداد با مانوئل نویر محسوب می‌شود. بر اساس گزارش‌ها بایرن مونیخ با این ستاره باتجربه خود نیز به توافقات کامل دست یافته و احتمالاً طی روزهای آتی تمدید قرارداد با نویر نیز رسما اعلام می‌شود.

اقدام جالب بایرن مونیخ زمان تمدید قرارداد مولر

اقدام جالب بایرن مونیخ زمان تمدید قرارداد مولر

اقدام جالب بایرن مونیخ زمان تمدید قرارداد مولر

دیدگاه تان را بنویسید