با ترخیص میهایلوویچ‌از بیمارستان؛ بازیکنان بولونیا نفس راحت کشیدند

سرمربی بولونیا که به علت ابتلا به سرطان در بیمارستان بستری بود ترخیص شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ این سرمربی صربستانی برای اولین بار در تابستان 2019 به سرطان خون مبتلا شد و به سرعت اعلامیه شوکه کننده‌ای را به مطبوعات داد و وضعیت خود را پنهان نکرد. تمرینات پیش از فصل او توسط کادر فنی و دستیارانش پیگیری شد و او از طریق تماس ویدیویی به تماشای آن پرداخت‌ و بعد پس از بهبودی نسبی دوباره توانست به تمرینات برگردد.

میهایلوویچ پس از پیوند مغز استخوان در اکتبر 2019 رفته رفته دوباره توانست سلامتی خود را به‌دست بیاورد و اوضاع خوب به نظر می‌رسید، اما متأسفانه در اوایل سال جاری بیماری او دوباره عود کرد و مجبور شد دوباره تحت درمان‌های بیشتری قرار بگیرد.

بولونیا امروز اعلام کرد که میهایلوویچ با شرایط خوبی از بیمارستان Sant'Orsola مرخص شد و به بازیکنان و هواداران اجازه داد نفس راحتی بکشند. 

این احتمال وجود دارد که سرمربی صرب اکنون بتواند حداقل در یکی از بازی‌های باقی‌مانده بولونیا به میادین بازگردد. آنها در 8 می به مصاف ونتزیا خواهند رفت.

گفتنی است؛ طی روزهای اخیر برخی گزارش‌های نگران‌کننده درباره وضعیت سلامتی سینیشا میهایلوویچ منتشر شده بود اما حالا با توجه به اعلام بولونیا و مرخص شدن از بیمارستان، این فرضیه‌ها به‌طور کامل از بین رفته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید