قهرمان بی منت رفت/ خداحافظی روح الله رستمی از پاراوزنه برداری

روح‌الله رستمی قهرمان خوش‌نام و خوش اخلاق پاراوزنه‌برداری ایران با انتشار یک پست در صفحه اجتماعی‌اش اعلام کرد که از تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین خداحافظی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ رستمی که سابقه کسب مدال طلا در پارالمپیک 2020 توکیو، بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا و مسابقات جهانی و مدال‌های دیگری را در کارنامه دارد، در این باره نوشت:

«دیروز بعد از حدود یک هفته که از تاریخ عملم گذشت به بیمارستان مراجعه کردم و با شکم بخیه داشته و گذشت زمان سه ساعت و نیم در صف انتظار بالاخره نوبتم شد. دکتر ناراحت بود. به دکتر معالج گفتم کی میتونم به تمریناتم برگردم گفت مشکلی نیس میتونی از هفته دیگه شروع کنی گفتم شما که به من گفتید چهار هفته اصلا دست به وزنه نزن. نگاهم کرد و گفت ببخشید به من از طرف مسئولین تون گفتن گواهی کنید که زودتر به تمرین برگردد که ما جلوی حقوقش را نبندیم! از دیروز که این حرف‌ها را شنیدم حالم بده و برایم گران آمده و روحم آزرده شده. آقایان من انسانم ماشین کوکی نیستم که هر طور امر کنید بتوانم اطاعت امر کنم. انگار هیچ کس نگران حالم نیست همه نگران مدالند فقط. از این طریق خداحافظی خودم را از تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین اعلام می کنم تا بیش از این جور من را عزیزان دیگری نکشند و حقوق بیت المال را الکی مجبور نشوند خرج من کنند.

یاعلی مدد»

 

دیدگاه تان را بنویسید