کمک کلوپ به ستاره های مسلمان لیورپول در ماه رمضان

سادیو مانه می گوید با کمک کلوپ و تغییر ساعت های تمرینی خود توانسته در ماه رمضان عملکرد خوبی را داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ یورگن کلوپ برای جلوگیری از تحت فشار بودن بازیکنان مسلمان تیمش، ساعت های تمرینی لیورپول را تغییر داده تا بازیکنانی مانند سادیو مانه و محمد صلاح دچار مشکل نشوند.

سادیو مانه ستاره سنگالی تیم لیورپول با گلزنی در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی شاگردان یورگن کلوپ داشت. بازیکن مسلمان این تیم که اکنون در ماه رمضان برنامه‌های خود را تغییر داده تا در کنار روزه‌داری بتواند در بهترین فرم آمادگی باشد.

اسکای اسپورت پس از پایان دیدار لیورپول با نماینده اسپانیا به نقل از مانه نوشت: بازی سختی بود اما یک پیروزی شیرین را کسب کردیم امیدوارم بتوانم به فینال برسیم. بازی کردن در ماه رمضان راحت نیست اما با کمک سرمربی تیم توانستم برنامه‌هایی را در دستور کار قرار دهم که از سختی‌ها عبور کنم.

ستاره سنگالی لیورپول گفت:  قبل از ماه رمضان با هندرسون کاپیتان تیم صحبت کردیم تا او با سرمربی برای تغییر زمان تمرین صحبت کند. همچنین یک کارشناس تغذیه داریم که در ماه رمضان به ما برنامه لازم را می‌دهد و کار ما را راحت‌تر می‌کند.

او ادامه داد: کلوپ با درخواست ما موافقت کرد و این باعث شد که کار  راحت‌تر شود و نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار بگیریم.

لیورپول شب گذشته در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر ویارئال را شکست دهد.

دیدگاه تان را بنویسید