کارت زرد به مدافع لیورپول بعد از 4 سال+ عکس

فن دایک، مدافع هلندی لیورپول، در دیدار با ویارئال با کارت زرد داور جریمه شد تا بعد از چهار سال این اتفاق برای او تکرار شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دیار لیورپول و ویارئال با جریمه مدافع هلندی لیورپول همراه بود تا فن دایک بعد از 4 سال کارت زرد را مقابل دیدگان خود ببیند.

لیورپول شب گذشته در دومین بازی دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آنفیلد میزبان ویارئال بود. تیم اسپانیایی در مراحل قبلی یوونتوس و بایرن مونیخ را حذف کرده و شگفتی‌ساز شده بود بنابراین شاگردان یورگن کلوپ می‌دانستند که اصلاً کار آسانی در برابر زیردریایی‌های زرد پیش رو نخواهند داشت.

نهایتاً هرطور که بود لیورپول موفق شد با ارائه یک نمایش حساب شده و خوب حریف خود را با دو گل شکست دهد تا نیمی از راه صعود به فینال این فصل لیگ قهرمانان اروپا را طی کرده باشد. قرمزها هفته آینده در اسپانیا به مصاف ویارئال خواهند رفت و با کسب یک تساوی یا حتی شکست با اختلاف یک گل نیز به فینال صعود خواهند کرد.

ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت این تیم طی سالیان اخیر بوده است. فن دایک شب گذشته و در دیدار برابر ویارئال نیز یک نمایش کم نقص و فوق العاده دیگر را از خود ارائه داد و تاثیر بسزایی در ثبت کلین شیت توسط لیورپول ایفا کرد.

با این حال یک نکته جالب در رابطه با ستاره هلندی وجود دارد. او شب گذشته برای اولین بار پس از چهار سال در لیگ قهرمانان اروپا از داور کارت زرد دریافت کرد. آخرین بار دسامبر سال 2018 و در تقابل با ناپولی بود که این بازیکن کارت زرد گرفته بود؛ اتفاقی که برای یک مدافع جنگنده مثل او بسیار جالب توجه است.

ویرجیل فن دایک

 

دیدگاه تان را بنویسید