جهانبخش: وضعیت تیم ملی را مثبت نمی بینم!/ چه کسی تصمیم می گیرد؟

علیرضا جهانبخش اعتقاد دارد وضعیت تیم ملی در شرایط فعلی مثبت نیست و هنوز هیچ دیداری برای این تیم هماهنگ نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علیرضا جهانبخش، یکی از بازیکنان باسابقه تیم ملی می گوید در شرایط فعلی شرایط ایران مثبت نیست اما همه از صعود به دور دوم جام جهانی سخن می گویند.

در شرایطی که برخی هواداران تیم ملی و کارشناسان فوتبال امیدوارند تیم ملی بتواند از گروهش در جام جهانی صعود کند، علیرضا جهانبخش می‌گوید که با این شرایط نباید امید زیادی به موفقیت تیم ملی در جام جهانی نداشت.

او به ایران‌ورزشی گفته است:" نمی‌دانم چرا عده‌ای راحت درباره صعود حرف می‌زنند و فکر می‌کنند همه چیز مهیا است. اصلاً این‌طور نیست و هر چه هم زمان می‌گذرد، بی‌برنامگی و عدم هماهنگی بیشتر به تیم ملی ضربه می‌زند. در فدراسیون فوتبال اوضاع به هیچ وجه پایدار نیست. مشخص نیست چه کسی تصمیم‌ها را می‌گیرد و برای انجام بازی تدارکاتی هم برنامه خاصی اعلام نشده است. متأسفانه هر روز هم اخبار مختلفی می‌شنویم و با توجه به این شرایط است که می‌گویم کارمان مشکل خواهد بود. من همین حالا که با شما صحبت می‌کنم، شرایط را اصلاً مثبت نمی‌بینم."

البته اینکه جهانبخش درباره وضعیت تیم ملی چنین صحبتهایی انجام دهد نگران‌کننده است اما بازی با نیوزیلند قطعی شده است. ضمن اینک تیم ملی شهریور قرار است به مصاف کانادا برود و همچنین بازی مقابل پرو، اروگوئه و کاستاریکا هم در حال نهایی شدن است. فدراسیون فوتبال هم فعلا با سرپرست اداره می‌شود و البته به احتمال زیاد در مجمع 10 خرداد، تاریخ انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تعیین خواهد شد.

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید